Mistrovská utkání - 18.3.2017. Atletiko převálcovalo soupeře aneb Zvěřinové hody:)

Sobota 18. 3. 2017 15:00
40 diváků Vestec 2016210A2A1705

Branky: 1. Zvěřina Václav, 14. Zvěřina Václav, 26. Novotný Jiří, 52. Zvěřina Václav, 60. Pták Pavel, 62. Zvěřina Václav - 2. Jaráb Michal

Rozhodčí: Vyhnanovský Milan - Šefara Milan, Fejfar Jakub. Delegát: Pechanec Ondřej.

Utkání se hrálo na těžkém terénu, kterému nepomohl večerní déšť a tak jsme byli zvědaví, jak se s tím obě mužstva vypořádají. Ještě neuplynula ani minuta a Zima zahrál dlouhý míč za obranu, u kterého byl první Zvěřina a lobem přehodil brankaře Obrciána – 1 : 0. To nebylo vše. Hosté odpověděli akcí, po které se k míči ve vápně dostal Jaráb a bylo to 1 : 1. Takže kdo přišel pozdě, neviděl dvě branky. My jsme zahrozili Kolačným a Zvěřinou, ale brankař střely chytá. Hosté odpovídají akcí Fujdiara, který se uvolnil ve vápně, ale nestačil dopravit míč do branky. V tom mu zabránili Franc s Chaloupkou. Ve 14. minutě  je to opět Zvěřina, který se dostal za obranu a nedal brankaři žádnou šanci – 2 : 1. Hraje se oboustranně útočný fotbal a tak se akce střídají na obě strany. Hostující Urban utekl po pravé straně a jeho centr před branku Mašek chytá. Ve 26. minutě zahrává Zima trestný kop do vápna, míč hlavičkuje Pták do obránce a od něho končí u Novotného. Ten mazácky míč zasekl a uklidil do branky – 3 : 1. Hosté odpovídají povedenou akcí Klempta, ten přihrál míč Bialekovi, ale tomu do rány padá Jurek a sráží míč na roh. Práglerovi se po zahraném trestném kopu do vápna  nepodařilo hlavou překonat Maška. Ve 39. minutě Chaloupka dlouhým pasem našel Ptáka. Ten se probil až do vápna, ale byl z toho pouze roh. Pták vyhrál hlavičkový souboj, ale brankař Obrcián si s tím poradil. Hosté zakončují Kaválkem, ale střela končí vedle.

Hosté vstoupili do druhého poločasu lépe a zatlačili nás před naše pokutové území. Po dlouhém autovém vhazování  do vápna zakončuje Vošmera, ale branku netrefuje. To mi jsme úspěšnější. Veselý se uvolňuje na pravé straně, centruje do vápna na Ptáka. Jeho hlavičku brankař vyráží před Zvěřinu a ten se opět nemýlí a zvyšuje na 4 : 1. Pak si to ještě oba jmenovaní vyměnili. Zvěřina uvolnil Ptáka a ten dává další branku – 5 : 1.  Hostující Urban jde v 69. minutě sám na Maška, ale ten jeho střelu vyráží  a následná dorážka Bialeka končí nad brankou. Nebezpečí hrozí od Hadače, který zaměstnává naše obránce, ale vše jsme stačili odvrátit. Konečnou podobu výsledku dal opět Zvěřina. Prošel v 62. minutě sám do vápna a zvýšil na konečných 6 : 1.

V dnešním utkání na těžkém terénu předvedla obě mužstva kvalitní a bojovný fotbal. Hrálo se nahoru dolu a padaly branky. My jsme rádi, že více jich padlo do branky soupeře, který odehrál dobré utkání, ale zradilo ho zakončení, ve kterém jsme byli mi téměř stoprocentní hlavně zásluhou Zvěřiny. Velmi dobré utkání odchytal Mašek, dobře hrála stoperská dvojice Franc- Chaloupka. V záloze se dařilo Kolačnému s Novotným a v útoku byl lepší Pták. Hoši díky za předvedený bojovný výkon.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 25.3. od 15.00 hodin do Nového Knína a autobus od hřiště odjíždí ve 13.00 hodin. Všechny vás srdečně zveme.