Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Společenské hry|Akce

Příměstské tábory 2018 – organizační pokyny a výlety pro všechny, nejen přihlášené děti

 

Milí rodiče,

čas táborů je tady, a tak je na čase zaslat Vám další informace k Příměstským táborům 2018 ve Vestci. Jak bude vypadat organizace a jaké výlety nás letos čekají?

 

Pro všechny turnusy platí následující:

Každý turnus probíhá od pondělí do pátku. Sraz je mezi 7:50 - 8:00 na fotbalovém hřišti ve Vestci, kde děti předáte vedoucím. Končíme v 17:00, děti si převezmete od vedoucích také na hřišti. Snažte se prosím dodržet předepsané časy, ať nenarušujete připravený program. V den nástupu je potřeba podepsat Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte, které bude připravené na místě. V případě, že dítě bere nějaké léky, které by se mu v případě obtíží měly podat také na táboře, je nutné přinést také Potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na táboře potvrzené od lékaře s předepsaným dávkováním, jinak nemůžeme dětem žádné léky podat! V den nástupu budeme také potřebovat okopírovaný průkaz zdravotního pojištění dítěte (kopii můžeme udělat na místě).

Přehled obsazenosti, termíny a témata jednotlivých turnusů naleznete zde.

Vybavte, prosím, své děti na celý týden: plavkami (nejen k plavání ve čtvrtek), ručníkem, náhradním oblečením (při zmáčení) pro variantu horkého počasí, dle aktuální situace i holínkami, pláštěnkou a náhradním oblečením včetně přezůvek do tělocvičny pro chladnější počasí. Dále lahvičkou na pití, kterou lze během dne doplnit. Nezapomeňte prosím na pokrývku hlavy proti sluníčku a opalovací krém – ideálně děti namažte už ráno doma.

Všechny věci budou mít děti uložené v šatnách na hřišti po celý týden.

Pro děti je denně zajištěna dopolední a odpolední svačina, oběd a celodenní pitný režim v Hospodě Na Hřišti, také materiál na tvoření a dozor 2 vedoucích. Po obědě budou děti dodržovat polední klid zařazením klidových činností uvnitř v budově.

Letos budeme na celodenní VÝLETY jezdit každé ÚTERÝ, seznam výletů najdete v tabulce níže. Na všechny výlety můžeme vzít s sebou ještě další děti a rodiče, až do naplnění kapacity autobusu.  Plná cena za dítě bez doprovodu rodičů je stanovena na 600 Kč a zahrnuje poplatek za autobus, vstupné, 2 svačiny, teplý oběd a dozor vedoucích. V případě, že s dítětem pojedete Vy jako dozor, je cena za dítě i za dospělého 400 Kč/osobu (v ceně je autobus, vstupné a teplý oběd). Své rezervace výletů směřujte co nejdříve na můj email: haladova1@gmail.com, nejpozději vždy do neděle předcházející vybranému výletu (s ohledem na zajištění jídla).

Výlety plánované pro rok 2018:

 

datum

výletní místo

webové stránky

volných míst*

17.7.

Techmania Plzeň

www.techmania.cz

10+

24.7.

Farmapark Soběhrdy

www.farmapark.eu

7

31.7.

Farma park Blaník

www.farmablanik.cz

10+

7.8.

Zeměráj Kovářov

www.zemeraj.cz

10+

14.8.

ZOO Chleby

www.zoochleby.cz

10

21.8.

Tvrz Hummer

www.tvrz-hummer.cz

10

 

* počet volných míst k 11.7.; cena za dítě bez rodiče je 600 Kč, dítě s vlastním dozorem zaplatí 400 Kč/osobu.

 

Na výlet prosím děti vybavte batůžkem, ve kterém bude: náhradní oblečení, pláštěnka (dle aktuálního počasí), pokrývka hlavy, lahev s pitím. Svačiny, oběd a pití na doplnění jsou zajištěné. Upozorněte nás prosím předem, pokud Vaše dítě trpí nevolností a vybavte ho Kinedrylem (i na cestu zpět).

 

Pro první dva turnusy (16.7. – 27.7.) je na čtvrtek zajištěno také plavání a dětská jóga v nedalekém plaveckém klubu Puleček (www.pulecek.cz). Děti budou rozděleny na skupinky, ve kterých postupně navštíví hodinu plavání a dětské jógy pod dohledem zkušených lektorek. Program je naplánovaný na půl dne, s obědem u nás na hřišti. S sebou plavky, ručník, vlastní plavecké brýle výhodou (ale nejsou nutné), lahev s pitím, vhodné oblečení na cvičení jógy.

 

Abyste jako rodiče měli přehled o tom, co děti celý den na táboře dělají, můžete průběh každého dne sledovat ve fotogalerii na http://vestec2015.rajce.idnes.cz/. Fotografie přidávají sami vedoucí, nejčastěji až ve večerních hodinách nebo druhý den.

 

Věřím, že se nám i letošní ročník vesteckých příměstských táborů vydaří. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte mně kontaktovat.

 

Přeji krásné léto všem a dětem dobrou zábavu.

 

Katka Haladová

tel. 725 464 789, haladova1@gmail.com

 

Příměstské tábory 2018 – organizační pokyny a platby

Vážení rodiče,

těší náš váš velký zájem o vestecké příměstské tábory, vypsané termíny jsou již z velké části obsazené! V tuto chvíli je proto potřeba potvrdit Vaše rezervace vyplněním závazné přihlášky a uhrazením poplatku. Přihlášku prosím předejte p. Zemanovi na hřišti ve Vestci, příp. je posílejte elektronicky na můj e-mail (pouze ti, kteří se do Vestce nedostanou).  Doručení přihlášky potvrzuji obratem a doplňuji ho také do on-line tabulky rezervací, kterou najdete na konci stránky s úvodním článkem k letošním táborům na http://www.tjviktoriavestec.cz/uvod/novinka_975.html.

Platby budou přijímány pouze převodem na bankovní účet sportoviště - 2512663309/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a turnus. Jednou platbou je možné uhradit účast více dětí na více turnusech, vše je nutné napsat do zprávy, event. prosím o zaslání e-mailové zprávy s upozorněním. Platby, prosím, proveďte do 15.6.2018. Potřebujete-li vystavit fakturu, napište mi údaje pro fakturaci do e-mailu.

Cena za jeden turnus příměstského tábora je buď 2900,-/2700,-* v případě turnusů č. 1 a č. 2 (16.7.-27.7.) s plaváním, a nebo 2700,-/2500,-* pro ostatní turnusy (30.7. - 24.8.). Děti s trvalým pobytem ve Vestci nebo členové TJ Viktoria Vestec (fajňáci) mají slevu 200,-  (ceny označené *). 

A jaká budou témata letošních táborů?

  1. turnus (16. - 20.7.) – Adélka a Anička – Jsme Superhrdinové!

Každý z nás má úžasné schopnosti, které nám pomohou zachránit svět před lotry a padouchy. Odhalte své tajné schopnosti a přidejte se k nám!

  1. turnus (23. - 27.7.) – Bára a Monika – Cestování se zvířaty.

Pojďte s námi odhalit tajemství, proč některá zvířata najdete jen na jednom místě naší planety a kde to vlastně žijí. Co třeba klokan, koala nebo lední medvěd? Vyrazte na cestu za dobrodružstvím!

  1. turnus (30.7. - 3.8.) – Andrea a Markéta  – Pravěk.

Život v pravěku nebyl vůbec snadný. Vyrobit si zbraně, ulovit mamuta, rozdělat oheň, ušít si oblečení – dokážete to stejně dobře jako pračlověk?

  1. turnus (6. - 10.8.) – Adélka a Dita – Vesmírné toulky.

Vesmír je plný neprozkoumaných míst, a tak se vydáme objevovat nové planety a jejich obyvatele. Dobrodružství to bude určitě nesmírné!

  1. turnus (13. - 17.8.) – Zuzka a Petr – Živý svět.

Budeme poznávat vše živé kolem nás – lidi, zvířata i rostliny, a vztahy mezi nimi. Zjistíme, co můžeme udělat pro to, aby nám na Zemi ještě dlouho vydržel tento bohatý živý svět.

  1. turnus (20. - 24.8.) – Pohádky.

Děti a pohádky prostě patří k sobě. Ale jaké to asi bude, když se staneme součástí takové pohádky?

 

Každé úterý pojedeme na celodenní výlet, na který se mohou hlásit i děti mimo tábor (do zaplnění kapacity autobusu). Cenu a cíle našich výletů se včas dozvíte (táborové děti mají výlet v ceně).

Na tábory se můžete stále ještě hlásit, čím dříve tím lépe. Pro rezervaci místa mi stačí poslat e-mail se jménem dítěte. Obsazenost vybraného turnusu zjistíte v tabulce pod úvodním článkem na stránce http://www.tjviktoriavestec.cz/uvod/novinka_975.html.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, jsem Vám k dispozici.

 

Katka Haladová,

tel. 725 464 789, e-mail: haladova1@gmail.com

 

Registrace na příměstské tábory ve Vestci 2018 spuštěna!

 

Milí rodiče, milé děti,

velmi si vážíme Vašeho zájmu o vestecké příměstské tábory, a děkujeme Vám za Vaši trpělivost. Příprav bude ještě mnoho, ale v tuto chvíli Vás jistě potěší zpráva, že registrace na letošní ročník táborů je právě spuštěna!

 I v letošním roce pro Vás připravujeme bohatý prázdninový program na příměstských táborech ve Vestci. Budeme se těšit na všechny šikovné holky a kluky ve věku 4 – 10 let, kteří se s námi vydají vstříc letnímu dobrodružství! Cena za turnus zahrnuje: 2x denně svačina, oběd o 2 chodech, pitný režim, celodenní výlet včetně jídla, vstupného a dopravy, dozor dvou vedoucích, materiál na zajištění programu a táborové tričko.

Program probíhá v okolí sportoviště obce Vestec od pondělí do pátku od 8 hod do 17 hod. Skupiny jsou věkově smíšené, maximální počet dětí ve skupině je 24.

 

Letos Vám nabízíme 6 turnusů v následujících termínech:

 

I. turnus   16.7.-20.7.   s plaváním a jógou

II. turnus   23.7.-27.7.   s plaváním a jógou

III. turnus   30.7.-3.8.   

IV. turnus   6.8.-10.8.

V. turnus   13.8.-17.8.

VI. turnus   20.8.-24.8.

 

Cena za turnus bez plavání je stanovena na 2.500 Kč pro vestecké děti a Fajňáky, nebo 2.700 Kč pro ostatní. Cena za turnus s plaváním a jógou je 2.700 Kč pro vestecké a Fajňáky, nebo 2.900 Kč pro ostatní. Plavání a dětská jóga (pokud je uvedeno) bude opět probíhat v plaveckém klubu Puleček v Kunraticích.

Rády bychom rodiče upozornily na možnost čerpat finanční příspěvek od Vaší zdravotní pojišťovny na dětské tábory a sportovní aktivity pro děti. Oslovte Vaší zdravotní pojišťovnu s dotazem, v případě potřeby Vám vystavíme doklad o platbě. Doklad vystavíme případně i pro zaměstnavatele, pokud by Vám chtěl přispět J

Předběžné přihlášky můžete posílat už nyní. Do textu emailu napište jméno dítěte, datum narození a turnus, o který máte zájem. Děti budeme postupně zapisovat do tabulky rezervací, do které můžete nahlížet i Vy. Postupně budeme také upřesňovat témata jednotlivých turnusů a jejich vedoucí, a v pravou chvíli Vás vyzveme k vyplnění papírových přihlášek a zaplacení poplatku J

 

 

Budeme se těšit na Vaše děti!

 

Za pořadatele TJ Viktoria Vestec a Sportoviště obce Vestec

Katka Haladová, tel. 725 464 789,

haladova1@gmail.com

 

odkaz na tabulku rezervací ZDE

Přihláška ke stažení ZDE(pdf) a ZDE(word)

 

 


Kalendář akcí

Leden 2019
poútstčtsone
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
KNY Nábytek s.r.o.
Milcom
Monzas, s.r.o.
Okna EU
Safina, a.s.
Schmachtl
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
JIVA Jirák
RainBird
UVT

Podporujeme

MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Pomezní bouda Horní Malá Úpa
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec