Příměstské tábory ve Vestci 2018

Registrace na příměstské tábory ve Vestci 2018 spuštěna!

Milí rodiče, milé děti,

velmi si vážíme Vašeho zájmu o vestecké příměstské tábory, a děkujeme Vám za Vaši trpělivost. Příprav bude ještě mnoho, ale v tuto chvíli Vás jistě potěší zpráva, že registrace na letošní ročník táborů je právě spuštěna!

I v letošním roce pro Vás připravujeme bohatý prázdninový program na příměstských táborech ve Vestci. Budeme se těšit na všechny šikovné holky a kluky ve věku 4 – 10 let, kteří se s námi vydají vstříc letnímu dobrodružství! Cena za turnus zahrnuje: 2x denně svačina, oběd o 2 chodech, pitný režim, celodenní výlet včetně jídla, vstupného a dopravy, dozor dvou vedoucích, materiál na zajištění programu a táborové tričko.

Program probíhá v okolí sportoviště obce Vestec od pondělí do pátku od 8 hod do 17 hod. Skupiny jsou věkově smíšené, maximální počet dětí ve skupině je 24.

Letos Vám nabízíme 6 turnusů v následujících termínech:

I. turnus   16.7.-20.7.   s plaváním a jógou

II. turnus   23.7.-27.7.   s plaváním a jógou

III. turnus   30.7.-3.8.

IV. turnus   6.8.-10.8.

V. turnus   13.8.-17.8.

VI. turnus   20.8.-24.8.

Cena za turnus bez plavání je stanovena na 2.500 Kč pro vestecké děti a Fajňáky, nebo 2.700 Kč pro ostatní. Cena za turnus s plaváním a jógou je 2.700 Kč pro vestecké a Fajňáky, nebo 2.900 Kč pro ostatní. Plavání a dětská jóga (pokud je uvedeno) bude opět probíhat v plaveckém klubu Puleček v Kunraticích.

Rády bychom rodiče upozornily na možnost čerpat finanční příspěvek od Vaší zdravotní pojišťovny na dětské tábory a sportovní aktivity pro děti. Oslovte Vaší zdravotní pojišťovnu s dotazem, v případě potřeby Vám vystavíme doklad o platbě. Doklad vystavíme případně i pro zaměstnavatele, pokud by Vám chtěl přispět J

Předběžné přihlášky můžete posílat už nyní. Do textu emailu napište jméno dítěte, datum narození a turnus, o který máte zájem. Děti budeme postupně zapisovat do tabulky rezervací, do které můžete nahlížet i Vy. Postupně budeme také upřesňovat témata jednotlivých turnusů a jejich vedoucí, a v pravou chvíli Vás vyzveme k vyplnění papírových přihlášek a zaplacení poplatku J

Budeme se těšit na Vaše děti!

Za pořadatele TJ Viktoria Vestec a Sportoviště obce Vestec

Katka Haladová, tel. 725 464 789,

haladova1@gmail.com

odkaz na tabulku rezervací ZDE