Příměstské tábory ve Vestci 2019 - spuštění registrace

Registrace na příměstské tábory ve Vestci 2019 spuštěna!

Milí rodiče, milé děti,

velmi si vážíme Vašeho zájmu o vestecké příměstské tábory, a děkujeme Vám za Vaši trpělivost. Příprav bude ještě mnoho, ale v tuto chvíli Vás jistě potěší zpráva, že registrace na letošní ročník táborů je právě spuštěna!

I v letošním roce pro Vás připravujeme bohatý prázdninový program na příměstských táborech ve Vestci. Budeme se těšit na všechny šikovné holky a kluky ve věku 4 – 10 let (děti mimo tuto kategorii po domluvě), kteří se s námi vydají vstříc letnímu dobrodružství! Cena za turnus zahrnuje: 2x denně svačina, oběd o 2 chodech, pitný režim, celodenní výlet včetně jídla, vstupného a dopravy, dozor dvou vedoucích, materiál na zajištění programu a táborové tričko.

Program probíhá v okolí sportoviště obce Vestec od pondělí do pátku od 8 hod do 17 hod. Skupiny jsou věkově smíšené, maximální počet dětí ve skupině je 24. V případě velkého zájmu o některý z termínů bude kapacita navýšena a nejmenší děti budou mít vlastní vedoucí a vlastní program.

Letos Vám nabízíme 7 turnusů v následujících termínech:

0. turnus  8.7. – 12.7.  s plaváním a jógou        2750 Kč* /2950 Kč

I. turnus   15.7.-19.7.   s plaváním a jógou

II. turnus   22.7.-26.7.   s plaváním a jógou

III. turnus   29.7.-2.8.   s plaváním a jógou

IV. turnus   5.8.-9.8.                                              2500 Kč* / 2700 Kč

V. turnus   12.8.-16.8.

VI. turnus   19.8.-23.8.

Na všechny turnusy poskytujeme zvýhodněné ceny pro vestecké děti a Fajňáky (*). Cena za turnus bez plavání je stanovena na 2.500 Kč pro vestecké děti a Fajňáky, nebo 2.700 Kč pro ostatní. Cena za turnus s plaváním a jógou je 2.750 Kč pro vestecké a Fajňáky (*), nebo 2.950 Kč pro ostatní. Plavání a dětská jóga (pokud je uvedeno) bude opět probíhat v plaveckém klubu Puleček v Kunraticích, pouze ve čtvrtek dopoledne (výjimkou je III. turnus, kdy budeme plavat už v pondělí).

Každý týden pořádáme pro děti také celodenní výlet (zoologické zahrady, zážitkové parky, farmaparky apod). Táborové děti mají výlet v ceně turnusu, další děti se mohou hlásit na jednotlivé výlety až do zaplnění kapacity autobusu. Cena samostatného výletu je 600 Kč, včetně svačiny a oběda (hradí se v hotovosti v den konání). Na výlety budeme vyrážet každé úterý a je potřeba vyplnit samostatnou přihlášku.

Rády bychom rodiče upozornily na možnost čerpat finanční příspěvek od Vaší zdravotní pojišťovny na dětské tábory a sportovní aktivity pro děti. Oslovte Vaší zdravotní pojišťovnu s dotazem, v případě potřeby Vám vystavíme doklad o platbě. Doklad vystavíme případně i pro zaměstnavatele, pokud by Vám chtěl přispět.

Předběžné přihlášky můžete posílat emailem už nyní. Do textu emailu napište jméno dítěte, datum narození a turnus, o který máte zájem. Děti budeme postupně zapisovat do tabulky rezervací, do které můžete nahlížet i Vy. Postupně budeme také upřesňovat témata jednotlivých turnusů a jejich vedoucí, a v pravou chvíli Vás vyzveme k vyplnění papírových přihlášek a zaplacení poplatku. Platby budou přijímány od května do poloviny června. Jednotlivé výlety se platí v hotovosti v den výletu. Přihlášky je nutné odevzdávat jako originál s vlastnoručním podpisem zákonného zástupce (sken přihlášky není dostačující!) na adresu sportoviště (U Hřiště 575, Vestec 25250) panu Zemanovi nebo Katce Haladové.

Budeme se těšit na krásné léto!

Za pořadatele TJ Viktoria Vestec a Sportoviště obce Vestec

Katka Haladová, tel. 725 464 789,

haladova1@gmail.com

Přihláška_2019

Přihláška_VÝLET_2019

Sdílená tabulka účastníků turnusu ZDE.

Příměstské tábory ve Vestci s Vámi budou i v roce 2019!!

Milí rodiče, milé děti,

i v letošním roce pro Vás připravujeme bohatý prázdninový program na Příměstských táborech ve Vestci. Vybírat můžete ze 6 tradičních termínů, které se budou lišit svými tématy. Program probíhá v okolí sportoviště obce Vestec od pondělí do pátku od 8 hod do 17 hod. Každý týden opět vyrazíme na celodenní výlet, kterého se v případě volné kapacity autobusu mohou zúčastnit také další děti, které zrovna na tábor nechodí.

Budeme se těšit na všechny šikovné holky a kluky ve věku 4 – 10 let, kteří se s námi vydají vstříc letnímu dobrodružství! Cena od 2.500 Kč za turnus zahrnuje: 2x denně svačina, oběd o 2 chodech, pitný režim, celodenní výlet včetně jídla, vstupného a dopravy, táborové tričko, dozor dvou vedoucích, materiál na tvoření; dětem s trvalým pobytem ve Vestci a členům fotbalové akademie Jiřího Novotného (FAJN) poskytujeme slevu 200 Kč/turnus.

Letos Vám nabízíme 6 turnusů v tradičních termínech:

I. turnus   15.7. - 19.7.  2019

II. turnus   22.7. - 26.7.  2019

III. turnus   29.7. - 2.8.  2019

IV. turnus   5.8. - 9.8.  2019

V. turnus   12.8. - 16.8.  2019

VI. turnus   19.8. - 23.8. 2019

Ke spuštění registrace dojde začátkem března 2019, informace naleznete na stránkách tjviktoriavestec.cz, kde budou také postupně upřesněna témata a vedoucí jednotlivých turnusů. Budeme se těšit na Vaše děti!

Za pořadatele TJ Viktoria Vestec a Sportoviště obce Vestec

Katka Haladová