Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Příměstské tábory ve Vestci 2019 - poděkování

 

Příměstské tábory 2019 – poděkování

 

Děkujeme všem dětem, vedoucím a rodičům, kteří s námi prožili letošní ročník příměstských vesteckých táborů! Zažili jsme spoustu zábavy, dozvěděli jsme se zase něco nového a vyzkoušeli si neobyčejné věci. Byli z nás výzkumníci, trollové, mimozemšťani, princezny i zvířátka..  Je na čase vrátit se zase zpět a pomalu se připravit na školu či školku a hlavně na kamarády, se kterými si toho máme tolik co vyprávět. Budeme se na vás těšit zase za rok, na příměstských táborech ve Vestci!

 

 

 

 

Příměstské tábory 2019 – organizační informace

Milí rodiče,

prázdniny jsou tady, a tak je na čase zaslat Vám další informace k Příměstským táborům 2019 ve Vestci. Jak bude vypadat organizace a jaké výlety nás letos čekají?

 

Pro všechny turnusy platí následující:

Každý turnus probíhá od pondělí do pátku. Sraz je mezi 7:50 - 8:00 na fotbalovém hřišti ve Vestci, kde děti předáte vedoucím. Pozor, plánujete-li děti vozit autem, počítejte prosím s uzavírkou v ulici Průběžná! Autem se ke sportovišti dostanete jen s obtížemi, proto důrazně doporučuji nechat auto před uzavírkou v ulici Průběžná x U Hřiště a dojít s dětmi pěšky ulicí U Hřiště.

Končíme v 17:00, děti si převezmete od vedoucích opět na hřišti. Snažte se prosím dodržet předepsané časy, ať nenarušujete připravený program! V pondělí ráno je potřeba podepsat Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte a poskytnout nám kopii průkazky zdravotního pojištění dítěte. Lékařský posudek potřebujeme jen od dětí, kterým je potřeba podávat nějaké léky!

Vybavte své děti na celý týden: plavkami (nejen k plavání ve čtvrtek), ručníkem, náhradním oblečením (při zmáčení) pro variantu horkého počasí, dle aktuální situace i holínkami, pláštěnkou a náhradním oblečením včetně přezůvek do tělocvičny pro chladnější počasí. Dále lahvičkou na pití, kterou lze během dne doplnit. Nezapomeňte prosím na pokrývku hlavy proti sluníčku a opalovací krém – děti namažte už ráno doma, odpoledne je můžeme přimazat my.

Všechny věci budou mít děti uložené v šatnách na hřišti po celý týden.

Pro děti je denně zajištěna dopolední a odpolední svačina, oběd s polévkou a celodenní pitný režim v Hospodě Na Hřišti. Zajištěný je také materiál na tvoření a dozor 2-3 vedoucích. Po obědě budou děti dodržovat polední klid zařazením klidových činností uvnitř v budově.

V každém turnusu nás také čeká celodenní výlet, seznam výletů najdete v tabulce níže. V červenci jezdíme v úterý, v srpnu ve čtvrtek. Na všechny výlety můžeme vzít s sebou ještě další děti a rodiče, až do naplnění kapacity autobusu.  Plná cena za dítě, které jede jen na výlet, je stanovena na 600 Kč a zahrnuje poplatek za autobus, vstupné, 2 svačiny, teplý oběd a dozor vedoucích. Připomínám, že děti přihlášené na tábor, už mají výlet v ceně svého turnusu a nevyplňují další přihlášku. Děti, které jedou jen na výlet prosím o vyplnění přihlášky označené jako „přihláška VÝLET“ (ke stažení ZDE), kterou odevzdají ráno před odjezdem, vč. kartičky zdravotního pojištění.  Platba na výlet se provádí hotově před odjezdem. Své rezervace výletů směřujte co nejdříve na můj email: haladova1@gmail.com, nejpozději v pondělí.

Výlety plánované pro rok 2019:

datum

výletní místo

webové stránky

volných míst*

9.7.

ZOO Jihlava

https://zoojihlava.cz

11

16.7.

Pěnkavův dvůr, Takotín

www.penkavuvdvur.cz

0

23.7.

Archeoskanzen Březno, Louny

www.archeoskanzenbrezno.cz

7

1.8.

Sladovna Písek

www.sladovna.cz

6

8.8.

Park Fábula, Kamenice n.Lipou

https://pohadkova-rise.cz

4

15.8.

IQpark Liberec

www.iqlandia.cz

11

22.8.

Farmapark Blaník

www.farmablanik.cz

7

* počet volných míst k 3.7., aktuální stav v tabulce jmenných rezervaci na webu; cena za dítě je 600 Kč.

 

Pro turnusy označené jako 1 a 2 (15.7. – 26.7.) je na čtvrtek zajištěno také plavání a dětská jóga v nedalekém plaveckém klubu Puleček (www.pulecek.cz). Děti budou rozděleny na skupinky, ve kterých postupně navštíví hodinu plavání a dětské jógy pod dohledem zkušených lektorek. Program je naplánovaný na půl dne, s obědem u nás na hřišti a dopravou vlastním autobusem.

 

Abyste jako rodiče měli přehled o tom, co děti celý den na táboře dělají, můžete průběh každého dne sledovat ve fotogalerii na http://vestec2015.rajce.idnes.cz/. Fotografie přidávají sami vedoucí, nejčastěji až ve večerních hodinách.

 

Věřím, že se nám i letošní ročník vesteckých příměstských táborů vydaří. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte mně kontaktovat.

 

Přeji krásné léto všem a dětem dobrou zábavu.

 

Katka Haladová

tel. 725 464 789, haladova1@gmail.com

 

Příměstské tábory 2019 – závazné přihlášky a uhrazení poplatku

 

Vážení rodiče,

registrace dětí na jednotlivé turnusy je v plném proudu, volná místa ubývají a my si velmi vážíme Vašeho zájmu. Přípravy jsou v plném proudu a my se rádi podělíme o všechny potřebné informace.

V tuto chvíli prosím potvrďte Vaše rezervace vyplněním závazné přihlášky a uhrazením poplatku. Přihlášku najdete na webových stránkách TJ Viktoria Vestec pod úvodním článkem táborů. Vyplněnou přihlášku, prosím, předejte p. Zemanovi na hřišti ve Vestci (U Hřiště 575, Vestec), příp. je posílejte elektronicky na můj e-mail (pouze ti, kteří se do Vestce nedostanou). Doručení přihlášky potvrzuji obratem a doplňuji ho také do on-line tabulky rezervací, kterou najdete na konci stránky s úvodním článkem k letošním táborům. O doručení Vás prosím co nejdříve, ať můžeme včas objednat táborová trička správných velikostí J (např. kopií přihlášky do emailu, nebo jen emailovou zprávou s informací o velikosti trička).

I v letošním roce pro Vás na příměstských táborech ve Vestci připravujeme bohatý prázdninový program pro všechny šikovné holky a kluky ve věku 4 – 10 let, kteří se s námi vydají vstříc letnímu dobrodružství! Cena za turnus zahrnuje: 2x denně svačina, oběd o dvou chodech, pitný režim, celodenní výlet včetně jídla, vstupného a dopravy, dozor dvou vedoucích, materiál na zajištění programu a táborové tričko.

Cena za jeden turnus příměstského tábora je buď 2950,-/2750,-* v případě turnusů č. 0, č. 1 a č. 2 - s plaváním,  a nebo 2700,-/2500,-* pro ostatní turnusy (3. – 6. turnus). Děti s trvalým pobytem ve Vestci nebo členové TJ Viktoria Vestec (fajňáci) mají slevu 200,-  (ceny označené *). Upozorňujeme zde na jednu změnu oproti letáku - z důvodu dovolené v „našem“ bazénu, bude turnus č. 3 (29.7.-2.8.) nakonec bez plavání.

Platby za tábor přijímáme pouze převodem na bankovní účet sportoviště - 2512663309/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a turnus. Jednou platbou je možné uhradit účast více dětí na více turnusech, vše je nutné napsat do zprávy, event. prosím o zaslání e-mailové zprávy s upozorněním. Platby, prosím, proveďte nejpozději do 15. 6. 2019. Potřebujete-li vystavit fakturu, napište mi údaje pro fakturaci do e-mailu.

Program probíhá v okolí sportoviště obce Vestec od pondělí do pátku, od 8 hod. do 17 hod. Skupiny jsou věkově smíšené, maximální počet dětí ve skupině je 23. Novinkou je nultý turnus, který je určen především našim nejmenším, a kterého se ujala paní učitelka Veronika ze školky. Letos Vám nabízíme celkem 7 turnusů v následujících termínech:

0.turnus (8. 7. – 12. 7., v úterý výlet, ve čtvrtek plavání)           

„Trollíci a jejich svět“; vedoucí Verča + Irča

S našimi malými táborníky se na chvíli proměníme ve veselé trollíky. Pronikneme do trollího světa, se všemi jeho kouzly a čáry, promluvíme se šamanem a uvaříme si trollí kouzelný lektvar.

  1. turnus (15. 7. - 19. 7., v úterý výlet, ve čtvrtek plavání)

„Přírodovědci v akci“ (starší děti), vedoucí Terka + Monika

 „Za zvířátky do světa“ (mladší děti), vedoucí Verča + Andrea M.

Příroda se svojí faunou a flórou nás nikdy neomrzí, stále je nepřeberné množství informací, které netušíme, a je škoda si je nechat utéct – budeme stopovat neznámá zvířata, podnikneme cestu za kvítím, jako pod mikroskopem budeme objevovat vodní svět! Malí badatelé z druhé skupiny se vydají poznávat zvířátka napříč celou zeměkoulí.

  1. turnus (22. 7.  - 26. 7., v úterý výlet, ve čtvrtek plavání)

            „Svět kolem nás“, vedoucí Andrea Č. a Adélka

A svět kolem nás nejsou jen zvířátka a kytičky, zkusíme objevit a dozvědět se ještě něco víc o živé i neživé přírodě. Budeme pozorovat, bádat a poznávat křehké vztahy v přírodě.

  1. turnus (29. 7. - 2. 8., výlet ve čtvrtek)

„Naše planeta Země“, vedoucí Bára + Monča + Eliška

Bylo by moc zajímavé prohlédnout si naší planetu jako takovou. Jaký vliv na ní má lidská činnost, jak se o ní staráme, ale taky jak to vypadá, když se nestaráme. Zdravý životní styl sluší nám i naší planetě.

  1. turnus (5. 8. - 9. 8., výlet ve čtvrtek)

„Rytíři a princezny“, vedoucí Katka + Petra + Vlaďka

Pohádky nesmí chybět, buďme na chvíli chrabrými rytíři nebo krásnými princeznami!  Jako rytíři vyzkoušíme svou obratnost, jako princezny zase chytrost a společně třeba najdeme i poklad! A další pohádkové bytosti asi nebudou daleko J

  1. turnus (12. 8. – 16. 8., výlet ve čtvrtek)

„Vesmírné toulky“, vedoucí Vilma + Matouš

Vesmír je stále obestřen tajemstvím. Zkusme společně najít odpovědi na ty nejzajímavější otázky – kolik je hvězd, kde končí vesmír, jsme tu sami? Vydejme se to vše pořádně prozkoumat.

  1. turnus (19. 8. - 23. 8., výlet ve čtvrtek)

„Týden sportu“, vedoucí Eva + Monika

Kde jinde sportovat, když ne u nás! Naše sportoviště přímo vybízí ke sportovním aktivitám! Pojďme spolu vyzkoušet aktivity, které dobře známe, ale i ty, které jsou pro nás nové nebo méně známé. Celý týden budeme pěkně v poklusu!

 

Každý týden pojedeme na celodenní výlet, na který se mohou hlásit i děti mimo tábor (do zaplnění kapacity autobusu). Cíle našich výletů se včas dozvíte, ale můžeme Vám už teď slíbit, že letos navštívíme spoustu nových míst! Táborové děti mají výlet v ceně. Pro děti, které pojedou pouze na výlet, je předpokládaná cena 600,-/výlet. Výlet se platí v hotovosti v den odjezdu. Cena obsahuje vstupné a program, dopravu, celodenní stravu a pitný režim, dozor vedoucích. Pro děti, které pojedou jen na výlet, prosím, vyplňte samostatnou přihlášku „Výlet“ a přidejte prosím kopii průkazky zdravotní pojišťovny. Přihlášku na výlet najdete pod úvodním článkem na webových stránkách TJ Viktoria Vestec. Táborové děti žádnou další přihlášku nevyplňují.

Na tábory se můžete stále ještě hlásit, máme poslední volná místa. Pro rychlou rezervaci místa stačí poslat e-mail se jménem dítěte, později potvrdit přihláškou a platbou. Přednost mají zaplacené rezervace. Kapacita dětí je asi 23 dětí/ 2 vedoucí, v několika turnusech je kapacita zvýšena na 30 nebo dokonce 40 dětí a odpovídající počet vedoucích. Některé turnusy jsou už plně obsazené, přijímáme ale místa náhradníků. Obsazenost vybraného turnusu zjistíte v tabulce pod úvodním článkem na této stránce.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, jsem Vám k dispozici.

 

 

Katka Haladová,

tel. 725 464 789, e-mail: haladova1@gmail.com

 

 

Registrace na příměstské tábory ve Vestci 2019 spuštěna!

 

Milí rodiče, milé děti,

velmi si vážíme Vašeho zájmu o vestecké příměstské tábory, a děkujeme Vám za Vaši trpělivost. Příprav bude ještě mnoho, ale v tuto chvíli Vás jistě potěší zpráva, že registrace na letošní ročník táborů je právě spuštěna!

 I v letošním roce pro Vás připravujeme bohatý prázdninový program na příměstských táborech ve Vestci. Budeme se těšit na všechny šikovné holky a kluky ve věku 4 – 10 let (děti mimo tuto kategorii po domluvě), kteří se s námi vydají vstříc letnímu dobrodružství! Cena za turnus zahrnuje: 2x denně svačina, oběd o 2 chodech, pitný režim, celodenní výlet včetně jídla, vstupného a dopravy, dozor dvou vedoucích, materiál na zajištění programu a táborové tričko.

Program probíhá v okolí sportoviště obce Vestec od pondělí do pátku od 8 hod do 17 hod. Skupiny jsou věkově smíšené, maximální počet dětí ve skupině je 24. V případě velkého zájmu o některý z termínů bude kapacita navýšena a nejmenší děti budou mít vlastní vedoucí a vlastní program.

 

Letos Vám nabízíme 7 turnusů v následujících termínech:

0. turnus  8.7. – 12.7.  s plaváním a jógou        2750 Kč* /2950 Kč

I. turnus   15.7.-19.7.   s plaváním a jógou

II. turnus   22.7.-26.7.   s plaváním a jógou

III. turnus   29.7.-2.8.   s plaváním a jógou

IV. turnus   5.8.-9.8.                                              2500 Kč* / 2700 Kč

V. turnus   12.8.-16.8.

VI. turnus   19.8.-23.8.

Na všechny turnusy poskytujeme zvýhodněné ceny pro vestecké děti a Fajňáky (*). Cena za turnus bez plavání je stanovena na 2.500 Kč pro vestecké děti a Fajňáky, nebo 2.700 Kč pro ostatní. Cena za turnus s plaváním a jógou je 2.750 Kč pro vestecké a Fajňáky (*), nebo 2.950 Kč pro ostatní. Plavání a dětská jóga (pokud je uvedeno) bude opět probíhat v plaveckém klubu Puleček v Kunraticích, pouze ve čtvrtek dopoledne (výjimkou je III. turnus, kdy budeme plavat už v pondělí).

Každý týden pořádáme pro děti také celodenní výlet (zoologické zahrady, zážitkové parky, farmaparky apod). Táborové děti mají výlet v ceně turnusu, další děti se mohou hlásit na jednotlivé výlety až do zaplnění kapacity autobusu. Cena samostatného výletu je 600 Kč, včetně svačiny a oběda (hradí se v hotovosti v den konání). Na výlety budeme vyrážet každé úterý a je potřeba vyplnit samostatnou přihlášku.

Rády bychom rodiče upozornily na možnost čerpat finanční příspěvek od Vaší zdravotní pojišťovny na dětské tábory a sportovní aktivity pro děti. Oslovte Vaší zdravotní pojišťovnu s dotazem, v případě potřeby Vám vystavíme doklad o platbě. Doklad vystavíme případně i pro zaměstnavatele, pokud by Vám chtěl přispět.

Předběžné přihlášky můžete posílat emailem už nyní. Do textu emailu napište jméno dítěte, datum narození a turnus, o který máte zájem. Děti budeme postupně zapisovat do tabulky rezervací, do které můžete nahlížet i Vy. Postupně budeme také upřesňovat témata jednotlivých turnusů a jejich vedoucí, a v pravou chvíli Vás vyzveme k vyplnění papírových přihlášek a zaplacení poplatku. Platby budou přijímány od května do poloviny června. Jednotlivé výlety se platí v hotovosti v den výletu. Přihlášky je nutné odevzdávat jako originál s vlastnoručním podpisem zákonného zástupce (sken přihlášky není dostačující!) na adresu sportoviště (U Hřiště 575, Vestec 25250) panu Zemanovi nebo Katce Haladové.

Budeme se těšit na krásné léto!

 

Za pořadatele TJ Viktoria Vestec a Sportoviště obce Vestec

Katka Haladová, tel. 725 464 789,

haladova1@gmail.com

Přihláška_2019

Přihláška 2019 výlet

Sdílená tabulka účastníků turnusu ZDE.

 

 

Příměstské tábory ve Vestci s Vámi budou i v roce 2019!!

 

Milí rodiče, milé děti,

i v letošním roce pro Vás připravujeme bohatý prázdninový program na Příměstských táborech ve Vestci. Vybírat můžete ze 6 tradičních termínů, které se budou lišit svými tématy. Program probíhá v okolí sportoviště obce Vestec od pondělí do pátku od 8 hod do 17 hod. Každý týden opět vyrazíme na celodenní výlet, kterého se v případě volné kapacity autobusu mohou zúčastnit také další děti, které zrovna na tábor nechodí.

 Budeme se těšit na všechny šikovné holky a kluky ve věku 4 – 10 let, kteří se s námi vydají vstříc letnímu dobrodružství! Cena od 2.500 Kč za turnus zahrnuje: 2x denně svačina, oběd o 2 chodech, pitný režim, celodenní výlet včetně jídla, vstupného a dopravy, táborové tričko, dozor dvou vedoucích, materiál na tvoření; dětem s trvalým pobytem ve Vestci a členům fotbalové akademie Jiřího Novotného (FAJN) poskytujeme slevu 200 Kč/turnus.

Letos Vám nabízíme 6 turnusů v tradičních termínech:

 

I. turnus   15.7. - 19.7.  2019

II. turnus   22.7. - 26.7.  2019

III. turnus   29.7. - 2.8.  2019 

IV. turnus   5.8. - 9.8.  2019

V. turnus   12.8. - 16.8.  2019

VI. turnus   19.8. - 23.8. 2019

 

 

Ke spuštění registrace dojde začátkem března 2019, informace naleznete na stránkách tjviktoriavestec.cz, kde budou také postupně upřesněna témata a vedoucí jednotlivých turnusů. Budeme se těšit na Vaše děti!

 

Za pořadatele TJ Viktoria Vestec a Sportoviště obce Vestec

 

Katka Haladová

haladova1@gmail.com, tel. 725 464 789

 

 

 


Kalendář akcí

Červen 2024
poútstčtsone
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Odkazy

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

Apartmán Michaela
MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec