Rozpis zimní přípravy fotbal muži - tréninky ÚT, ST, ČT
Rozpis zimní přípravy.
PLÁN PŘÍPRAVY A MUŽSTVA LEDEN - BŘEZEN 2017 | ||||||||||||||
PO 9.1. | Začátek zimní přípravy - Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ÚT 10.1. | Volno | |||||||||||||
ST 11.1. | Volno | |||||||||||||
ČT 12.1. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
PÁ 13.1. | Volno | |||||||||||||
SO 14.1. | ||||||||||||||
NE 15.1. | ||||||||||||||
PO 16.1. | Trénink Vestec ( spining ) | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ÚT 17.1. | UMT Mikulovka Jižní Město | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ST 18.1. | Volno | |||||||||||||
ČT 19.1. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
PÁ 20.1. | Volno | |||||||||||||
SO 21.1. | ZT Uhříněves - Benice - Vestec 2 : 8 ( 1 : 1 ) | 12.30 | ||||||||||||
NE 22.1. | Volno | |||||||||||||
PO 23.1. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ÚT 24.1. | UMT Mikulovka Jižní Město | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ST 25.1. | Volno | |||||||||||||
ČT 26.1. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
PÁ 27.1. | Volno | |||||||||||||
SO 28.1. | Přát. utk. Vestec - Průhonice 4 : 2 ( 1 : 2 ) | 12.00 | ||||||||||||
NE 29.1. | Volno | |||||||||||||
PO 30.1. | Trénink Vestec ( spining ) | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ÚT 31.1. | UMT Mikulovka Jižní Město | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ST 1.2. | Volno | |||||||||||||
ČT 2.2. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
PÁ 3.2. | Volno | |||||||||||||
SO 4.2. | ZT Uhříněves - U. Strašnice - Vestec 2 : 2 ( 2 : 0 ) | 12.30 | ||||||||||||
NE 5.2. | Volno | |||||||||||||
PO 6.2. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ÚT 7.2. | UMT Mikulovka Jižní Město | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ST 8.2. | Volno | |||||||||||||
ČT 9.2. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
PÁ 10.2. | Volno | |||||||||||||
SO 11.2. | ZT Uhříněves - Uhříněves - Vestec 3 : 4 ( 1 :1 ) | 10.30 | ||||||||||||
NE 12.2. | Volno | |||||||||||||
PO 13.2. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ÚT 14.2. | UMT Mikulovka Jižní Město | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ST 15.2. | Volno | |||||||||||||
ČT 16.2. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
PÁ 17.2. | Volno | |||||||||||||
SO 18.2. | ZT Uhříněves semifinále FC Jílové - Viktoria Vestec 0 : 4 ( 0 : 1 ) | 14.00 | ||||||||||||
NE 19.2. | Volno | |||||||||||||
PO 20.2. | Volno | |||||||||||||
ÚT 21.2. | UMT Mikulovka Jižní Město | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ST 22.2. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ČT 23.2. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
PÁ 24.2. | Volno | |||||||||||||
SO 25.2. | Volno | |||||||||||||
NE 26.2. | Utkání FK Újezd Praha 4 - Vestec A - UMT Újezd 0 : 1 ( 0 : 1 ) | |||||||||||||
PO 27.2. | Volno | |||||||||||||
ÚT 28.2. | UMT Mikulovka Jižní Město | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ST 1.3. | FINÁLE ZT - Uhříneves - Viktoria Vestec - UMT Uhříněves | 19.00 | ||||||||||||
ČT 2.3. | Trénink UMT Horní Měcholupy | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
PÁ 3.3. | Volno | |||||||||||||
SO 4.3. | Přípravné utkání Vestec - Libuš - UMT Braník | 11.00 | ||||||||||||
NE 5.3. | Volno | |||||||||||||
PO 6.3. | Volno | |||||||||||||
ÚT 7.3. | UMT Mikulovka Jižní Město | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ST 8.3. | Volno | |||||||||||||
ČT 9.3. | Trénink UMT Horní měcholupy | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
PÁ 10.3. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
SO 11.3. | Mistrovské utkání Všenorský SK - Vestec A | 10.30 | ||||||||||||
NE 12.3. | Volno | |||||||||||||
PO 13.3. | Volno | |||||||||||||
ÚT 14.3. | UMT Mikulovka Jižní Město | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
ST 15.3. | Volno | |||||||||||||
ČT 16.3. | Hala Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
PÁ 17.3. | Trénink Vestec | 18.30 - 20.00 | ||||||||||||
SO 18.3. | Mistrovské utkání Vestec - Sokol Vraný | 15.00 | ||||||||||||
NE 19.3. | Volno | |||||||||||||