Mistrovská utkání - fotbal muži 24.-25.9.2016 - All Blacks sfoukl mančaft z města:), Benfica povodila Davli...jo a Slávie taky vyhrááála:)

a to asi pro dnešek stačí ne?:))))

Sobota 24. 9. 2016 16:30
100 diváků Vestec 2016210A2A0702

Branky: 28. Kargl Pavel, 51. Matysík Radim, 53. Novotný Jiří, 72. Zima Jan (pen.) - 79. Kratochvíl Vratislav

Rozhodčí: Richtár Lukáš - Marek Tomáš, Filip Petr. Delegát: Chyba Michal.

Sestava: Mašek – Pták (46. Stráňava ), Franc, Penc , Zima – , Veselý( 76.Novák ), Novotný, Matysík,  Zvěřina ( 46. Kucharik ) – Kargl Pavel ( 59.Chaloupka ) , Kolačný  ( 85.Erler )

Dlouho očekávané derby mezi sousedy začalo útokem hostí. Pílík našel Kuchtu, ale jeho střela končí nad brankou. Ve 4. minutě uniká Pták, ale ve vápně je odblokován Táčnerem a v 6. minutě nedokázal prostřelit  hostujícího brankaře Detka z vyložené pozice Kagl, když k němu propadl míč centrovaný z pravé strany Veselým. Zimův trestný kop  po faulu na Zvěřinu brankař chytá a poradil si i se střelou Novotného, kterému přihrál Matysík. Hosté odpovídají akcí Vošahlíka, který obešel Ptáka, ale vše zachránil Penc a neprosazují se ani po trestném kopu zahrávaném do vápna Táčnerem . Mašek chytá střelu Beneše.  Nebezpečí hrozí především od dobře hrajícího Kuchty, ale jeho střely se do branky nevešly. Pak předvedl své umění hostující brankař Detko, který zneškodnil šanci Matysíkovi, střely Kolačného a volej Kargla. Ve 28. minutě je faulován Kolačný. Zimův trestný kop se odrazil od zdi k Novotnému, který poslal centr do vápna a Kagl v pádu hlavou prostřeluje brankaře a posílá nás do vedení – 1 : 0. Hosté hrozí především Táčnerem, Benešem a Kuchtou, ale Mašek vytahuje skvělé zákroky a drží čisté konto. Ve 43. minutě neproměňujeme ani rychlý protiútok vedený Kolačným, který místo střely přihrál Zvěřinovi, který se ukličkoval a nezakončil.

Druhý poločas začínáme náporem a Kucharik ze slibné akce trefuje pouze postranní síť. Vošahlík fauluje pronikajícího Veselého a Novotný z trestného kopu našel ve vápně Matysíka. Ten hlavou zvyšuje naše vedení na 2 : 0. Tlačíme se do vápna a po odraženém míči v 53. minutě končí míč za hranicí pokutového území u Novotného a ten povedenou střelou nedal brankaři Detkovi šanci – 3 : 0.  Hosté pokračují v dobývání naší branky. Kuchta prošel  přes obranu, přihrál Kratochvílovi, ale ten o míč přišel. Útoky se střídají na obě strany. Franc ideální přihrávkou uvolnil Kucharika, ale toho opět vychytal Detko. Benešův trestný kop nezakončil Mráz a Mašek chytil pěknou střelu Kratochvílovi. Poradil si i s dlouhý autem do vápna zahrávaný Táčnerem. V 74. minutě je pískán pokutový kop. Stráňava dlouhým autovým vhazováním nachází ve vápně Matysíka. Ten se uvolnil přes Beneše který ho stáhl k zemi rukama. Zima bezpečně proměňuje a vedeme  4 : 0. Hosté se dostávají snadněji na dostřel naší branky, neboť jsme polevili v pozornosti a lehce ztrácíme míče. Nejprve zakončuje dvakrát Mráz, Kuchta prošel do vápna, ale Mašek vyráží nohama. V 79. minutě se hostům konečně podařilo vstřelit branku. Míč na Kratochvíla Penc pouštěl na Maška, ale ten čekal spíše malou domů. Snažil se vše zachránit odkopem, ale trefil Kratochvíla a ten pohodlně dostal míč do naší sítě - 4 : 1. Zápas se již dohrával, a tak další střela Kratochvíla po přihrávce od Kuchty brankou neskončila. V 90. minutě Novák vystřihl ve vápně nůžky, ale branku netrefil.

Náš dnešní soupeř se opíral o výborného brankaře Detka a dále dobře hráli Táčner, Beneš, střídající Kratochvíl  a především Kuchta, který byl stálým nebezpečím pro naši obranu. Naši hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Na začátku utkání byli asi trochu nervózní, neboť šlo o derby. Postupem času a zvláště ve druhém poločase to byl již výkon, který se přítomným divákům musel líbit. Dalším plusem bylo, že bylo koho střídat. Po odpykání trestu za vyloučení se vrátil Chaloupka  a přibyl  nový hráč Ondřej Erper, který dříve hrál za Bílou Horu. Oběma přejeme aby se co nejdříve dostali do formy . Dan Buchta nebyl nominován.

Díky za podporu a fandění fanouškům a k dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme dopoledne do Příbrami, kde v sobotu 1.10. od 10,30 hodin nastoupíme proti SK Spartaku Příbram ( stadion Jiráskovy sady 16, Příbram II. ). Autobus odjíždí od stadionu v 8.30 hodin a všechny vás srdečně zveme, pojeďte fandit !!!!

Neděle 25. 9. 2016 16:30
40 diváků Vestec 201621AA2A0503

Branky: 11. Zvěřina Václav, 24. Kucharik Michal, 58. Zvěřina Václav, 88. Veselý Patrik - 23. Ouský Martin, 59. Hejzlar Jiří

Rozhodčí: Koubek Martin.