Mistrovská utkání - fotbal muži 11.6.-12.6.2016 - A tým - infarktový závěr, B tým výhra:)

Neděle 12. 6. 2016 10:15
Viktoria Vestec - Uhlířské Janovice 3:2 (1:0)
68 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec (test) 2015210A3D2506

Branky: 29. Havránek Michal, 85. Trmal Miroslav, 89. Pták Pavel - 63. Dotlačil Martin, 73. Vyhnánek Tomáš

Rozhodčí: Pejša Jakub - Sandev Patrik, Laštovička Stanislav. Delegát: Wojcik Roman.

Trenéři nemohli počítat v tomto utkání s Pencem - horečka a Novákem – dovolená. Do základu musel jít  nedoléčený  Trmal a na lavičku byl povolán z B mužstva Kvasnička, kterému dělal společnost pouze brankař Tůma.

Začátek utkání patřil hostům. Hostující Srba se dostal do vápna, ale  brankař  Chlouba si se střelou poradil.  My odpovídáme akcí Kucharíka, ale je pískán ofsaid a střelecký pokus Stráňavy končí  vedle. Do dobré šance se dostal Havránek, ale jeho slabé zakončení hostující brankař Hromádka chytá. Dvě  zakončení  Zvěřiny brankou nekončí  a když  se hostující Srba neprosadil přes Stráňavu, stav se nemění. V 15. minutě se dostal po centru od Havránka k hlavičce Trmal, ale netrefuje branku. Zatrnulo nám v 16. minutě,  kdy Novotný váhal s rozehrávkou, přišel o míč a Marek jde sám na Chloubu  ale přestřeluje a následný trestný kop zahrávaný Boubínem Franc odkopává do bezpečí. Ve 29. minutě dostal Trmal míč za obranu, prošel až před brankaře, pálí a  ten jeho střelu vyrazil, ale na dorážku Havránka byl krátký – vedeme 1 : 0. Zatlačili jsme soupeře na jeho polovinu, ale naše akce postrádaly přesné zakončení, a tak se do poločasu nic nezměnilo ani po střelách Novotného, Ptáka, Stráňavy a  Zimy. Hosté byli nebezpeční hlavně zásluhou Marka a Dotlačila, ale ani oni neuspěli při zakončení.

Druhý poločas jsme začali akcí Kucharika který jde sám na brankaře.  Ten jeho pokus nohama zlikvidoval a Novotný střílí vedle. Hosté  hrozí akcí Srby  a když se ani Marek neprosadil přes France, stav se nemění. Samostatnou akci předvedl Matysík,   na jeho centr z levé strany od brankové čáry nikdo nenaběhl. Hra se nám přestala dařit, nebylo komu nahrát, přestali jsme běhat a obrana začala dělat chyby. Toho využili hosté a po závaru v našem pokutovém území se dostal  k odraženému míči zcela volný Dotlačil a bylo vyrovnáno – 1 : 1. Hosté ožili a Chlouba předvedl  fantastický zákrok,  kdy vyrazil střelu u levé tyče Dotlačila na roh a poradil si i se střelou Vyhnánka.  Ten si vše  vynahradil  v 73. minutě. Zcela osamocený ve vápně nedal Chloubovi šanci a poslal hosty do vedení 1 : 2.  Pak jsme ještě přežili hlavičku Marka po rohovém kopu. Již to vypadalo, že si hosté odvezou body  byl  proti  Trmal.  Dostal přihrávku do běhu od Zvěřiny, nepáral se s tím a trefil přesně. Brankař hostí se jenom podíval, jak míč zapadl za jeho záda. To běžela 85. minuta a vše se chystalo na pokutové kopy.  Ty se nekopaly, neboť Matysík z pozice středního obránce poslal do samostatného úniku Ptáka. Ten přehodil   vybíhajícího brankaře a hostům doslova v hodině dvanácté sebral naději na bodový zisk, běžela 89. minuta -  3 : 2.

Dnešní utkání nás nezastihlo v oslnivé formě. Někteří hráči ještě dospávali, nedařila se kombinace a  střelci  měli  značně vychýlenou mušku. Opět se nám druhý poločas nevyvedl a měli jsme i potřebné štěstíčko, že hosté nedali třetí branku. Byli ve druhém poločase až na závěr lepším týmem. Nás podržel brankař Chlouba a bojovný Radim Matysík. K poslednímu mistrovskému utkání zajíždíme do Zvole v neděli 19. 6.  od  17.00 hodin  a  B mužstvo přivítá rovněž v sobotu na našem hřišti  hráče  AFK Radlík.