Mistrovské utkání - fotbal muži 22.8-23.8.2015 - černá sobota...POZOR A-tým hraje v NEDĚLI!!!

TJ Spartak Průhonice  - TJ Viktoria Vestec    5 : 2   ( 4 : 2 )

Do Průhonic jsme jeli s odhodláním podat co nejlepší výkon a pokusit se přivést nějaký bodík. Bohužel se nám to nepodařilo, neboť jsme udělali zbytečně více chyb v obraně, neproměnili jsme řadu šancí a zápas se nepovedl hlavně celé obraně i brankaři Kořínkovi.

Sestava :                                                  Kořínek

Vrána               Kargl                     Chaloupka              Janů

Novák Miroslav         Matysík Radim   Novotný Jiří           Trmal

Kopřiva                   Kolačný

Střídání : 46. Kořínek – Tůma, Vrána – Matysík Ondřej, 86. Trmal – Havránek

Začali jsme náporem a již ve 2 minutě Novotný poslal dlouhý míč za obranu, ale Trmalovi je pískáno postavení mimo hru. Pak na centr do vápna nedoskočil Novák, ale pokračoval v napadání a špatný odkop domácího brankaře se snažil potrestat lobem Trmal, ale neuspěl.

Domácí spoléhali na rychlé protiútoky a v 6.minutě se jim to povedlo. To Vošta proběhl středem obrany ,ale Janů vše stačil v poslední chvíli zachránit za cenu rohového kopu. 7.minuta přináší první změnu skóre. Ve vápně se dostal k míči zcela volný Veverka, otočil se a vstřílí první branku 1 : 0. Pak nás zachraňuje tyč od další branky. Snažíme se , ale jsme nepřesní v přihrávkách a chybí nám větší pohyb. Ve 12.munutě je faulován před pokutovým územím Kopřiva.  K míči se postalil Radim Matysík, poslal míč do vápna na hlavu Nováka, který vyrovnává na 1 : 1. Ve 20.minutě faulujeme u půlící čáry. Následuje dlouhý kop do vápna, který končí bez povšimnutí naší obrany u Slavětínského a ten prostřeluje Kořínka. Prohráváme 2 : 1  Ve 25.minutě podstoupil vítězný souboj Novotný, vyslal do samostatného úniku Kopřivu, ale ten z hranice velkého vápna pálí vedle.  Ve 35.minutě je vyrovnáno. Trmal přihrává ve vápně Kolačnému, kterému se podařilo ustát souboj s obráncem, je faulován, ale nepíská se.  Udržel však míč a prostřeluje domácího brankaře – 2 : 2. Následují centry od Míry Janů do vápna, ale k zakončení se nedostáváme a neujala se ani střela Nováka po přihrávce od Janů, střela byla sražená. Pak přichází opět chyba obrany. Centr do vápna nachází neobsazeného Mihnu a ten střelou přes celou branku nedává Kořínkovi šanci  - 3 :  2. To běží 44 minuta. Za minutu špatně odkopává od naší branky míč Kořínek. Přihrává  před sebou stojícímu Voštovi pro kterého nebylo problémem vstřelit branku – 4 : 2.Tak končí první nepovedený poločas.

Do druhého poločasu přichází do branky Tůma a Vránu střídá Ondra Matysík. Pokračujeme v dobívání branky domácích ,ale Radimu Matysíkovi obrana v poslední chvíli ukopla míč na roh a snad největší šanci má Novotný v 54.minutě, kdy po centru od Janů k němu propadl míč v malém vápně, ale jeho střela minula branku. Nedáš, dostaneš zafungovalo v 58.minutě. kdy domácí opět předvedli rychlý protiútok a Vošta dává svoji druhou branku – 5 : 2. Pak jsme to již pouze my, kteří si vytvářejí šance, ale nepodařilo se nám vstřelit branku po šancích Novotného, hlavičce Kargla a  Radima Matysíka. Když se neujala ani střela Kopřivy a je zblokovaná střela Chaloupky, končíme úvodní zápas poraženi.

POZOR - ZMĚNA

Ke druhému mistrovskému utkání zajíždíme v neděli 30.8. do Divišova od 17.00 hodin a odjezd autobusu od hřiště je v 15.00 hod. Všechny vás zveme a pojeďte fandit.

SK Čechoslovan Dolní Jirčany  - TJ Viktoria Vestec    1 : 0   ( 0 : 0 )