Starší přípravka stříbrná na turnaji v Říčanech…

V nové říčanské hale Na Fialce se konal halový turnaj kategorie Starších přípravek. Na turnaj jsme nedorazili kompletní, omluveni byli Kuba Hoffman i Vojta Malínek a nakonec nedorazil ani Kuba Altrichter. Kluci se do zápasů vrhli se zajištěnou obranou, která také nakonec rozhodla o velmi dobrém umístění našich kluků. V turnaji jsme se postupně utkali s týmy z Čelákovic (2 týmy), týmem z Uhlířských Janovic, z Jiren, Nehvizd a s týmem z Hradištka. O tom, že si kluci nakonec odvezou medaile za druhé místo a stříbrný pohár rozhodli dva poslední zápasy, které jsme oba vyhráli v poměru 3:1. Předtím jsme si připsali dvakrát remízu 1:1 a jednou 0:0. Třetí výhru a konečných 12 bodů jsme získali v zápase s B - týmem z Čelákovic. A to kluci v zápase s A - týmem Čelákovic sahali ještě několik vteřin před koncem po vítězství, které by v konečném součtu znamenalo celkové vítězství v turnaji, ale zaváhaní gólmana chvíli před závěrečným hvizdem znamenalo remízu 1:1. Jak bylo již řečeno výše, obrana zdobila naše kluky, v celém turnaji jsme inkasovali pouze 5 gólů. Stříbrné medaile vybojovali a velmi dobrý výkon v turnaji předvedli: Ríša Adámek, Dáda Weigner a Ondra Vlasák (všichni 2004), dále pak "staří" Miki Augustýn, David Silovský a Standa Tichý. Celá " šestka" = parádní a bojovný výkon a zaslouženou placku za druhé místo...... Gratulujeme klukům i trenérovi Láďovi Kaglovi.