Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

O víkendu byly zahájeny halové turnaje mládeže pod záštitou FAJNu.

Turnaje se konají v tělocvičně ZŠ Jesenice a organizátorem je naše TJ Viktoria Vestec v čele s Jirkou Novotným.
První víkend se turnaje zúčastnili kategorie Přípravek ročníky 2005 – 2007 a po oba dva dny jsme v nabité konkurenci sledovali velmi napínavá utkání malých borců z pražských a mimopražských týmů.
 V sobotu dopoledne se náš tým Mladší přípravky ( 2005 ) utkal ve skupině s týmy z Velimi, Kunic a Jesenice. Připsal si jednu prohru a dvě remízy, což znamenalo, že mladí Viktoriáni nepostoupili do semifinále a v zápase o 5. - 6. místo se utkali s rivalem ze sousední Jesenice. Šťastnějším byl nakonec náš tým a po vyhraných penaltách po remíze v normálním hracím čase si Mladší přípravka odvezla diplom za páté místo.
Ve druhé skupině (Průhonice, Kladno, Říčany, V. Žižkov) potvrdil roli favorita tým ze Žižkova, který nejprve v semifinále porazil tým z Velimi v poměru 3:0 a stejným výsledkem uspěl také ve finále turnaje proti týmu z Říčan.
 Odpoledne pokračoval turnaj zápasy týmů ročníku 2007 a mladší. Turnaje se zúčastnili dva týmy Dukly Praha, dále pak Dukla JM, K. Přívoz, Průhonic, Plzně, Rudné a samozřejmě našich borců z vestecké Viktorky.
Ve skupině si náš tým připsal 2 výhry (proti Dukle JM a Rudné) a jednu prohru proti týmu Dukla Praha I. To znamenalo postup do semifinále, ve kterém naši borci bohužel prohráli vysoko 1:5 s vyspělým týmem Dukla Praha II. Chuť si naši kluci spravili s zápase o bronzovou medaili proti týmu z ligové Plzně. Zvítězili jasně 4:0 a vezou z turnaje pohár za 3. místo. V napínavém finále, ve kterém se střetli oba dva týmy Dukly Praha nakonec o vítězi rozhodli pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější kluci z prvního týmu Dukly…
 V neděli jsme turnaj zakončili turnajem ročníku 2006 a mladší, ve které jsme přihlásili dokonce 2 týmy mladých Viktoriánů.
Systémem „každý s každým“ oba naše týmy postupně nastoupili proti soupeřům z Černolic, Hrdlořez, Úval a Jesenice. Ve vzájemném souboji Vestec „A“ proti „B“ týmu byli dle předpokladů lepším týmem kluci z „áčka“, kteří svým tréninkovým parťákům nasázeli 8 gólů… V napínavém souboji o celkové druhé místo nakonec rozhodl jediný gól obdržený jenom pár vteřin před koncem… Ten obdrželi naši kluci od soupeře z Jesenice a znamenal konečné 3. místo a tedy opět bronzový pohár pro borce z Viktorie Vestec. V turnaji zvítězil tým z Černolic, který pouze jednou remizoval, jinak všechny své zápasy vyhrál a zaslouženě tak odváží medaile za první místo v turnaji.
 
První turnajový víkend se tedy vydařil, vezeme 2 medaile, obě z bronzového kovu. Máme tedy za sebou úvod do zimních turnajů, který se dle reakcí zástupců týmů vydařil a již se všichni i těší na další turnaje...
 
Fotogafie z prvního turnaje naleznete ZDE.
Termíny dalších turnajů naleznete
ZDE.

Kalendář akcí

Červen 2024
poútstčtsone
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Odkazy

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

Apartmán Michaela
MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec