Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Starší přípravka přezimuje na druhém místě…

Přehled výsledků zápasů 02. – 03.11. 2013
 
Starší přípravka – Zlatníky – 13 : 0 ( hráno na hřišti ve Vestci)
Starší přípravka – Hradištko – 9 : 3 ( hráno na hřišti v Hradištku)
 
Svůj předposlední podzimní zápas sehrála Starší přípravka na domácím hřišti proti týmu ze Zlatník. V tomto zápase nebyli kluci zdaleka kompletní, vypomáhat musel Ondra P. (2005), přesto kluci potvrdili svou výkonnost a zvítězili přesvědčivě v poměru 13 : 0. Branek mohlo padnout ještě více, ale proti lepšímu výsledku byl tentokráte terén. Velmi blátivé hřiště komplikovalo jak zpracování míče, tak i koncovku.
K poslednímu zápasu podzimu přijeli kluci na hřiště nadprůměrného týmu z Hradištka. Ten se pohybuje v horních patrech tabulky a na podzim „nestačil“ pouze na týmy z Průhonic, D. Břežan a naposledy také na tým ze Zvole. Čekal nás tedy velmi dobrý soupeř a tedy náročné utkání. Průběhu zápasu dodával na dramatičnosti také déšť, chlad a mokré hřiště…I přes náročné podmínky však od začátku byla lepším týmem vestecká Viktoria, tedy naši kluci a po nátlakové hře a důrazném zakončování jsme rychle vedli v poměru 3 : 0. Poločas nakonec skončil 4:1 pro náš tým a nic tedy nebylo rozhodnuto.  Brzy po půli soupeř po nedůrazné hře obrany dokonce snížil na 4:2 a bylo tedy stále o co hrát… V dalším průběhu zápasu se ale projevila vyspělost našich kluků a po dalších akcích a důrazu před brankou postupně navyšovali vedení až na konečných 9:3. Zápas se tedy klukům vydařil, o to více, že na hřišti strávili spoustu času Ondra, Dáda a Ríša (dnes v bráně a super výkon…), tedy naši „mladí“ a příslib do dalšího ročníku.
Nadcházející halová sezóna zavede kluky na pravidelné tréninky do haly v Popovičkách a na halové turnaje po „okolí“ včetně zrekonstruované haly v Říčanech…Věříme v dobrou zimní přípravu a v jarních odvetách budeme klukům fandit v zápasech o místo nejvyšší, tedy o vítězství v tabulce…    

Kalendář akcí

Červen 2024
poútstčtsone
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Odkazy

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

Apartmán Michaela
MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec