JARNÍ VOLEJBALOVÝ TURNAJ VE ZNAMENÍ CHARITY

V sobotu 8. června 2013 se konal volejbalový turnaj, který tradičně organizuje sportovní komise společně s volejbalisty ze Lhoty a Dolních Břežan. Z důvodu podmáčeného kurtu a jeho okolí ve Lhotě se turnaj uskutečnil ve sportovním areálu TJ Viktoria Vestec.
Letošní akce měla za cíl také pomoci postiženým povodní z Jarova. Čistý výtěžek ze startovného turnaje 2700,- Kč doplnila sportovní komise na celkovou částku 5000,- Kč, členové oddílu volejbalistů TJ Viktoria Vestec vybrali finanční dar ve výši 10 000,- Kč. Všechny tyto prostředky poputují na „povodňový účet “ obce Dolní Břežany určený na pomoc obyvatelům Jarova. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, celkové pořadí bylo:
1. Hospůdka U Moniky
2. Viktoria Vestec
3. Lhoťáci
4. SK Olympie DB,
další pořadí Siesta Vestec,  Náměstí Dolní Břežany, ZŠ Dolní Břežany. Velký dík rovněž patří hlavnímu sponzorovi turnaje Vinotéce u náměstí - Dolní Břežany majitele Michala Zemka a vesteckým volejbalistům za rychle nabídnutý sportovní azyl a velkorysý finanční dar.

za komisi KST
Petr Lang