Noční volejbalový turnaj v Mezihoří

Vestečtí volejbalisté se 11.8.2012  zúčastnili ve složení Jarda,Jakub,Slávek.Miloš,Alena ,Karla,Elen a Julie zajímavého nočního turnaje nedaleko Čerčan v malebné vesničce Mezihoří.Turnaj se měl původně konat v červenci,ale z důvodu nepříznivého počasí byl odložen na srpen.Bohužel ani tentokrát nebylo počasí k volejbalistům milosrdné. Ještě před začátkem skropil hříště i účastníky studený plavák.Ale ani neobvykle nízká teplota a vlhko nadšence neodradily.Příjemná atmosféra zápasů a ohýnek všechny dostatečně ohřál.Dvě skupiny hráčů spolu zápolily až téměř do svítání. Vestecké mužstvo patřilo od začátku k favoritům.Svoji skupinu s přehledem vyhrálo a navíc si díky maskotu Julince a hráče Mildy získalo sympatie ostatních hráčů. V posledním finálovém zápase před třetí ranní hodinou i přes  značné skandování fanoušků.těsně  podlehlo soupeři a umístilo se na vynikajícím druhém místě.