Zápisky z cest - Soustředění přípravky 6.den

Tak dnešní den byl ve stylu bobového sjezdu o medaile, protože máme nových 20cm sněhu. Po tréninkových dávkách jsme se vrhli na závody ve sjezdu kde všem vypálily rybník holky. Konkrétně Kristýnka se svým Mercedesem mezi boby neměla konkurenci. Po rozdělení cen bylo oznámeno, že bude velká večerní párty s diskotékou a koktejly. Silnější kusy jedou  potom tágem do města, snad se vrátí do prodlouženého budíčku v 8:00...:). Každý chlapák si načesal kohouta, vzal černé brýle a šel do akce, holky si vzali ty nejlepší ohozy a párty začíná....Na další informace je uvaleno embargo:)

Hlášky dne:
Kuba: ...Jóňo, pojď dopředu, vždyť jsme nejlepší...(situace během zápasu)
Niki: ...Strejdo, mohu si jít namazat koutky?...(během zápasu je třeba dělat důležitá rozhodnutí)
Eliška: ...Strejdo, na tréninku budu dělat, jen to co se mi líbí... (není nad to, když je někdo kapitán a může si dupnout)
Miki: ...já už mám od narození bujnou představivost...(při pohledu na Blanku...:)
Blanka: ...jdu si dát něco na bar...zamknu pokoj a jdu...no a Vena je dál v pokoji, po hodině jí přišlo divné, že Vena nikde není:)))...

Fotografie do konce uzávěrky nedorazily, protože máme dlouuuuuuuuhou párty:), tak čágo bééélo!
TAK UŽ JSME VSTALI A FOTKY JSOU ZDE.

Květen 2024