Mladí Viktoriáni „vyloupili“ říčanský turnaj! ZLATO A STŘÍBRO!!!

Závěr letošních říčanských turnajů nemohl dopadnout lépe! Naše naděje dopoledne vyválčili stříbrné medaile a odpoledne mladší přípravka slavila celkové vítězství a odvezla z Říčan ZLATÝ POHÁR!!!
Do krásného slunečního dne se probudil celý tým  mini přípravky a od brzkých ranních hodin bojoval o cenné medaile. Po úvodním zápase s týmem Bohemians, který vyzněl jednoznačně pro náš tým v poměru 6:2, pokračovali malí Viktoriáni v souboji s rivalem z Říčan. Tentokrát naše naděje nezaváhali a po výborném výkonu obrany a trefách našich útočníků vyhráli zaslouženě v poměru 3:0. V dalším velice prestižním zápase s týmem Psár byly ve hře již medailové pozice, a tak se malí Viktoriáni snažili, jak to jen šlo. Opět výborná hra obrany, přesné trefy našich útočníků a jednoznačné vítězství 5:0, a vzkaz A-týmu jak se to má proti Psárům hrát… V posledním zápase s týmem ze Zelenče tedy byla ve hře zlatá medaile, tu bychom získali pouze při vítězství, protože při nerozhodném skóre rozhodoval rozdíl skóre, a to měl tým ze Zelenče lepší.
Šlo se tedy na finálový zápas dvou nejlepších týmů turnaje…Od úvodního hvizdu ale náš tým tahal za kratší konec, kdy se projevovala větší zkušenost a sehranost soupeře, který potvrzoval roli favorita turnaje. Po dvou gólech v naší síti však malí Viktoriáni ještě zápas zdramatizovali, když snížili na rozdíl jediného gólu. Na víc jsme však neměli dostatek času a zápas nakonec skončil naší prohrou 1:2.
V nádherném slunečném dni jsme tedy vybojovali pohár za 2. místo a rozšířili naši sbírku o stříbrné medaile. V sobotním turnajovém dopoledni předváděli fotbalové umění a bojovali:
Ondra Číž v bráně, Dáda a Kristýnka v obraně, Ondra a Tadeáš v útoku. Dále stříleli a bojovali Eliška Jonáš a Matěj.
Moc gratulujeme a těšíme se na zápasy na našem stadionu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odpoledne nás ještě čekal poslední říčanský turnaj kategorie mladších přípravek v tomto ročníku. Výkony a forma kluků vygradovaly v pravý čas a po minulem týdnu (1. místo), jsme se opět radovali z parádních zápasů a po bojích nakonec vyválčili opět ZLATÝ POHÁR!!!  Vítězství je o to cenné, že ze sestavy z minulého týdne hráli pouze 2 hráči z pole (DŠ a OV) a Adam (dnes v bráně). Máme tedy ve Viktorce velké talenty a bojovníky, což potvrdili na posledních dvou turnajích.
Tentokráte se do turnaje přihlásili pouze 4 týmy a čekali nás tedy odvetné zápasy s týmy z Říčan, Radošovic a Průhonic. Z celkem 6 zápasů naši kluci vyhráli čtyři, prohráli jednou s týmem Říčan a jednou s týmem Radošovic. Díky lepšímu skóre nakonec brali kluci zlaté medaile, které si zasloužili, protože v závěru turnaje, kdy už ubývali síly, zvládli zápasy s Říčany a Průhonicemi. Zlaté medaile tentokrát pro Viktorii Vestec vybojovali: Adam „Julio“ César v bráně, David Šimeček, Miki Augustýn, Standa Tichý, Ondra Vlasák, Kristýnka Čížová a Fanda Papež. Zde je charakteristika VÍTĚZŮ:

Adam „Julio“ – spolehlivý v důležitých okamžicích, parádně rozehrával na útočníky
David Šimeček – opět „pan neprostupný“, vůbec nestřídal, vydal se ze všech sil
Miki Augustýn: při absenci obránců musel tentokráte zastupovat vzadu, překvapení, vše jistě řešil, vyvážel balony a zakončoval, výborná fyzička
Standa Tichý – „pan technik“, útočil, když bylo potřeba podržel míč, přihrával a hlavně neúnavně bojoval, byl to jeho turnaj.
Ondra Vlasák – hrál celé dopoledne mini přípravek, síly ubývaly, ale v závěru turnaje ještě „zapnul“, spolupracoval se Standou, dal do toho všechno.
Kristýnka Čížová – hrála také celé dopoledne, vypomohla při absenci dalších hráčů MP, v obraně se prosazovala proti mnohem urostlejším klukům, nic nepokazila, naopak, její první zkušenost s MP.
Fanda Papež – platný při střídání útočníků, několikrát vybojoval balón v útoku, dobře napadal soupeře, velké zlepšení v práci s míčem.

Se zimními turnaji jsme se tedy rozloučili ve velkém stylu, všichni mladí Viktoriáni předváděli super výkony, zlepšovali se turnaj od turnaje, a konec……..?
Dva víkendy = 2x ZLATO a 1x STŘÍBRO……….Prostě SUPER!!!

Fotky z turnaje naleznete ZDE, videa ZDE a ZDE.

Květen 2024