Mladí Viktoriáni vezou z Říčan zlaté medaile !!!

Ano, naše mladší přípravka vyhrála všechny své zápasy a přivezla z turnaje v Říčanech zlatý pohár…..
Ale popořádku……Již v neděli brzy ráno nastoupila naše minipřípravka do turnaje v Říčanech v letos nejsilnější sestavě a bylo to na výkonech také znát. Po vlažném úvodu, kdy malí Viktoriáni prohráli s domácími Říčany a remizovali s mužstvem Psár, ukázali všem divákům na turnaji fotbalové umění i velkou snahu a po třech vítězných zápasech v řadě se nakonec umístili  na pěkném třetím místě. A to v posledním zápase dokonce šahali po stříbrných medailích, bohužel po bezgólové remíze s mužstvem z Vlašimi přebírali všichni hráči společně s trenéry pohár za třetí místo a na krku se všem  houpali medaile z bronzového kovu.
Označit tentokrát za strůjce úspěchu někoho jmenovitě nejde……, fotbalovou chytrost všem ukazovaly naše krásky Eliška a Kristýnka, v bráně podávala super výkony gólmanská jednička Ondra Číž, a v poli si přihrávali a stříleli : Tadeáš, Ondra Vlasák, Dáda, Denis, Martin, Patrik a Matěj, Ondra Pašek a Ondra Šembera…….snad se na nikoho nezapomnělo……Také trenéři byli moc spokojeni a už se všichni těšíme na hezké počasí, tréninky a zápasy na Vesteckém pažitu….

A odpoledne to přišlo……….Uragán fotbalového umění, bojovnosti a nádherných gólů mladší přípravky - našich zlatých kluků z Viktorky Vestec!!!!!!!!!
Zápasy začali ve dvou skupinách po čtyřech týmech. Kluci měli ve skupině nalosované týmy Radošovic, Satalic a Dolních Měcholup.
První zápas a vstup do turnaje nám vyšel, mužstvo Radošovic kluci porazili zaslouženě po zodpovědném  výkonu 4:2. Druhý zápas s mužstvem Satalic byl po celou dobu nerozhodný 0:0, a to hlavně zásluhou gólmana ze Satalic. Chytal opravdu výborně a spoustu střel a závarů před svou brankou vyřešil znamenitě.
Naši kluci tým Satalic „mačkali“ celý zápas a nakonec pověstnou Standovou  „stahovačkou“, kdy si položil gólmana a dával do prázdné brány kluci vyhráli 1:0…..byly to nervy a kluci již po tomto zápase postoupili do semifinále…..
Poslední zápas s mužstvem z Dolních Měcholup se tak hrál jen z povinnosti, ale kluci nenechali nikoho na pochybách, že tento den patří jim. Jasný průběh, hra na jednu bránu a výhra 3:0.
A šlo se na vyřazovací souboje nejlepších čtyřech týmů turnaje. Mezi ně se probojovali ještě týmy Říčan, Satalic a Kralup. Kralupy také byly našim semifinálovým soupeřem a pokud někdo očekával urputný boj, tak naši kluci všechny přesvědčili, že se bát nemusí. Obrovské nasazení, aktivní hra po rozehrání soupeře, přesná střelba, to byl základ přesvědčivého výsledku 4:1……….Mladí Viktoriáni byli ve finále turnaje !!!!!!!

Ve druhém semifinále domácí Říčany udolaly mužstvo ze Satalic slepeným gólem z rohu pouze 1:0. Finále tedy Viktorka Vestec – FK Říčany.
A šlo se hrát…..V kabině před zápasem si kluci řekli, že se budou rvát jako lvi, a jak si řekli tak také činili……..Zápas vynikající úrovně, nasazení, fotbalovosti na obou stranách, ale gólů pouze v jedné bráně nakonec lépe zvládli naši kluci. Po prvním gólu Honzy kluci přidali ještě druhý a vítězství 2:0 již nepustili…….Zlatý pohár a medaile za 1. místo v turnaji !!!!!!!!!

Nádherné odpoledne, vynikající fotbal v podání našich kluků, krásné góly a akce našich kluků spustili v kabině oslavné chorály a tradiční pokřik „Čí je hřiště….čí jsou body ….CIGI CAGA VESTÉC !!!!!! …..   a mohlo se jet domů…….

Vítězná sestava : Ondra v bráně, Fanda, David S., Standa, Honza a David Š.

Kluci moc blahopřejeme a těšíme se na další fotbalové zážitky.

Květen 2024