Silvestrovský fotbálek 31.12.2011 byl SUPER!

Tak to máme za sebou, krásný den s neuvěřitelně velkou účastí hráčů a příznivců Viktorky.
Na Silvestrovský turnaj se sešlo 23 hráčů, kteří sehráli napínavý turnaj čtyř mužstev. Vládla skvělá atmosféra a počasí a proto bylo všem příjemně.
Výsledková listina je přiložena, první flek získalo mužstvo červených, které nezaváhalo a semlelo všechny soupeře.
Borci Zdenda(K), Vašek, Viki, Filip, Zub a Peťas nedali nikomu šanci. Dále se umístili zelení(Kapitán Chachar), kteří se stali mužstvem s nejvíce vstřelenými brankami a jako jediní odehráli zápas z nulou. Třetí flek obsadili modří(Kapitán Páša), kteří překvapili hlavně zkušenostmi a věkovým průměrem,  který atakoval snad padesátku:). Poslední místo zbylo na žluté, kteří pod vedením Bohouše Zenkla(Kapitán Láďis) zavelili k útoku, jenže nějak se nic nestalo a nepomohl ani velitel hasičů, který byl v mužstvu v plné polní. V turnaji byli ex-post vyhlášeni nejlepší brankář: Vlasta a Viki, nejlepší střelec: Chachar (7 góle), největší hráč: Balu a nejrychlejší výčepní: naše Zuzanka:). Po turnaji plném srandiček jsme v místní restauračce pojedli ovarovou, silvestrovskou polévku, nějaké to pivko, vyhlásily výsledky a pokojně se rozešli domů na silvestrovské přípravy.
Takový Silvestr, kde jsme se sešli pod pomyslnou Viktoriánsku vlajkou tu dlouho nebyl, snad to bude teď pravidelně.
Do nového roku všem přeji hodně štěstí, zdraví a pohody.
PS:A už se nemračte, že od Ledna v restauraci nekouříme, jednou to oceníme všichni:)

Za Viktorku
Vašek

Výsledková tabulka:
.
FOTKY Z MAČE ZDE

Tradiční zápas všech hráčů A i B mužstva a nejvěrnějších fanoušků se uskuteční na Silvestra od 10:00.
Kdo má zájem se před ukončením tohoto roku ještě proběhnout, ať neváhá a přijde.
Pravděpodobně se půjde na umělku, bude turnájek, když nás bude dost, připravte si k podpisu omluvenky domů:)

B.Zenkl

PS: Zdravotník je zajištěn:)

Květen 2024