Volejbalový turnaj v Jesenici

Neutekl ani týden a opět jsme se sešli na volejbalovém předvánočním turnaji smíšených družstev, tentokrát pořádaným TJ Viktoria Vestec v ZŠ v Jesenici za účasti šesti družstev. Vzhledem k počtu přihlášených družstev nebyl turnaj rozdělen na skupiny, ale hrálo se systémem „každý s každým“.
 Za VV nastoupila tentokrát tři družstva. Úvodní zápas proti doposud neznámému soupeři s vtipným názvem: „Jako minule“ odehrálo družstvo VV I. Tento zápas skončil nerozhodně remízou 1 : 1. Následné další tři zápasy jsme vyhráli a stále měli šanci získat příčku nejvyšší. Bohužel, i přes veškerou snahu jsme nepodali v posledním zápase s družstvem z Benešova nejlepší výkon a dali tak šanci soupeři zvítězit. Jako u ostatních sportů, tak i u volejbalu platí: „ Nedáš, dostaneš“. Touto prohrou jsme se posunuli na konečné třetí místo. Zápasy se odehrávaly ve dvou tělocvičnách. Současně s námi hrálo střídavě i družstvo VV II. a VV III., které obsadilo velmi pěkné čtvrté místo. Každý z hráčů se snažil odevzdat na hřišti maximum. Turnaj smíšených družstev se hraje poměrem 4M + 2Ž. Pro nedostatek hráčů (mužů) odehrálo družstvo Vestec II. celý turnaj poměrem 3M + 3Ž. I přesto, že se jedná o amatérský turnaj, je velmi těžké uhrát v tomto poměru každý set. Družstvo Vestec II. obsadilo 6 místo. Na prvním místě skončilo družstvo „Jako minule“, které v celkovém turnaji ztratilo pouze jeden set. Blahopřejeme. Druhé místo obsadilo družstvo Benešov, na pátém místě skončilo družstvo Kunratice.
Doufám, že se i nadále budeme s hráči volejbalového oddílu VV setkávat v hojném počtu jako doposud. Snad se nám podaří doplnit a zároveň posílit ne jenom dvě, ale tři družstva VV. Stále je co zlepšovat.
Poděkování patří Všem, kteří si i v tomto předvánočním shonu našli čas na zábavu a postarali se tak celkově o dobrou náladu a atmosféru celého turnaje. Děkuji též organizátorům z řad členů VV a ostatním, kteří  nám pomáhali a vydrželi s námi po celou dobu turnaje.
Přeji krásné prožití vánočních svátků Vám, Vašim rodinám i přátelům.