25.6.2011 Rozloučení se sezónou a fanoušky

Velmi úspěšná sezóna TJ Viktoria Vestec i akce jsou již za námi. Celý rok i akce se velmi povedly, přálo nám počasí a vůbec celý rok byl moc fajn. Začali jsme perfektně fungovat, rozrostli jsme se čtyřnásobně a to byl náš cíl. A teď již z poslednímu dni sezóny.
Vše ráno začalo turnajem starých gard v Dolních Jirčanech, kde naši "veteráni" obsadili 4.místo a hlavně se dobře naladili s Jirčanskými kámoši na odpolední oslavy.
Odpoledne začalo zápasem naší starší přípravky s Průhonicemi a i přes prohru si naši nejmenší zasloužili potlesk zaplněných ochozů. Po zápase už byl připraven další zápas a to maminek s ml.přípravkou, zápas měl krásný průběh a bylo se na co dívat. Tímto jsme zakončili zápasovou sezónu a mohli již propuknout bouřlivé oslavy.
Připraveno bylo pro všechny hráče, jejich rodiny a hlavně naše fanoušky tzv. "Jesenické prasátko", několik druhů pivečka a hudba na přání.
Během programu, kam mimo jiné dorazil komletně celý tým mužů A, se děly věci a to převážně hektické, takže zničeho nic se u nás v Centru objevil Majkl Jackson a předvedl svoje umění, další taneční show připravil Mánek ml.(mj.vícemistr ČR v brake dance), který všem předvedl spolu s taťkou Mánkem coolovou show ve cvičebním sále.
Jako další program bylo live vystoupení paní pokladní Ivči z Krňan, která vysekla takou Máňu Rottrovou, že i Mařenka v Ostravě měla husí kůži. Během večera, kdy se opravdu hodovalo a prasátko mizelo jako listí po nájezdu kobylek, byli vyhlášeni nejlepší hráči sezóny a to Obránce: Zdenda, Záložník: Chachy, Útočník: Láďis, Střelec: Goki (28branek) a po reklamaci i nejlepší nováček: Rhytmus. Každý dostal sud piva a pamětní diplom. Po předání cen pronesl řeč Bóža Zenkl a zhodnotil sezónu jako úspěšnou a odnesl si bouřlivý potlesk a poděkování více jak 80 slavících lidí. Do nočních hodin jsme se řítili rychlostí sprintujícího Kuby, takže na sebe nedalo dlouho čekat naše hromadné vystoupení a to zpívání "hymny z kabiny", kdy jsme se už ani nečervenali a oslavovali Chelsea, nebo něco jiného?:) Písně na přání i roztančený dav nebyl k utišení a až blížící se půlnoc a hymny Turecka a ČR nám zavelili některým přesun směr Holimááj...
Poslední den sezóny jsme si skvěle užili a udělali pořádnou tečku za vším co se povedlo.
Všem co přiložili ruku k dílu patří velké DÍÍÍKY!!!

Fotografie a videa naleznete ZDE.