29.5.2011 Mistrovské utkání

TJ Viktoria Vestec : Davle 6:2

Branky: 1x Láďa Kargl (100gól Viktorky v této sezóně), 1x Goki, 1x Michal Macůrek, 1x Michal Chaloupka, 1x Kuba Kvasnička,1x Petr Štěpánek

Zápas byl plný očekávání s čím přijde silný soupeř a on nepřišel s ničím, naše taktika zabrat na začátku se vyplatila. Páša v druhé minutě nabídl tak luxusní rohlíček Bóžovi Zenklovi, že se ho tam snažil dotlačit rozkročmo, no ani nevím čím:) Během 6minut bylo rozhodnuto a výsledek 3:0 nám dodal klid a radost ze hry. Tempo bylo opravdu vysoké a vydržet ho dalo hodně sil, dokonce jsme museli volat i záchranku, neboť Zdendovi se z toho všeho zamotala hlava:), naštěstí už je v pořádku. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a tým bavil 150 diváků ze všech okolních obcí. Jsme v laufu, baví nás to a to je dobře.(Skóre 105:42)
Vyzýváme naše fanoušky, ať nás přijedou podpořit na nejtěžší zápas sezóny do Krňan!!!!

Nejlepší hráči zápasu: David Pašek s rohlíčkem:) a klucí greenkeepeři, protože hřiště bylo připraveno opravdu luxusně!!!