"Ofenzivní smršť " obou týmů trenéra Michala Chaloupky...

TJ Viktoria Vestec A - TJ Sokol Sedlec – Prčice 7 : 0 ( 3 : 0 )

Sestava : Bašta – Candra ( 58. Bodlák Jan ), Pecinovský Hendrych, Maňák ( 58. Hobza ) – Máče, Matysík, Petr Ježdík ( 63. Bodlák Adam), Ptáček – Minha, Jiří Ježdík.

Branky : 14. a 52. Petr Ježdík, 32. Matysík, 43. Hendrych, 57. Ptáček, 63. a 89. Minha

Trenér Michal Chaloupka:“ Prvních 20 minut to vypadalo, že nám soupeř bude dělat starosti, dostal se i do jedné vážnější situace před Baštu, ale poradili jsme si s tím a od té doby jsme na hřišti dominovali. Pěkný kombinační fotbal vedl i v pěkné góly a klidné poločasové vedení 3:0, kdy se prosadil po bratrské spolupráci Petr Ježdík. Poté krásnou akci do prázdné branky zakončil Matysík a nakonec se po rohu Jirky Ježdíka prosadil kapitán Hendrych hlavou na přední tyči. Druhá půle byla ve stejném duchu, soupeř zcela odešel fyzicky a neměl sílu vzdorovat. Kluci přidali postupně další góly, svůj druhý Petr Ježdík, poté se letos poprvé v „A“ týmu trefil  Pepa Ptáček a v závěru utkání se 2 x prosadil nejlepší střelec soutěže a naše letní akvizice David Minha. Takže zasloužené vítězství a 3 body zůstaly doma.“

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 16. 9. od 16:30 hodin do Unhoště, kde na nás čeká SK Kladno B. Autobus od hřiště odjíždí ve 14:30 hodin.

TJ Viktoria Vestec B – TJ Sokol Choteč 8 : 2 ( 2 : 0 )

Branky: 1. a 47. Vlasák, 17. Adam Bodlák, 59. Klinka, 77. a 79. Ptáček a 81. a 83. Matysík

Trenér Michal Chaloupka:“ Do zápasu jsme vstoupili skvěle, když hned z první akce po centru Adama Bodláka ve 44. sekundě hlavou skóroval Ondra Vlasák, takže akce dvou vloni leště  dorostenců nám dala klid na kopačky hned od začátku. Soupeř se snažil chvílemi hrát fotbal, což nám vyhovovalo a dost míčů jsme získali už na půli soupeře a byly z toho šance, které jsme až trestuhodně nepotrestali. Dvě "tutovky" měl Klinka, další Matysík a gól stále nepřicházel... Soupeř nicméně nebyl nebezpečný v zakončení, a tak po gólu Adama Bodláka, který prošel po naší pravé straně přes tři hráče a uklidil plackou míč na zadní tyč, jsme šli do kabiny s vedením 2 : 0. „Csaplárova past“ se nekonala a opět ve 44. sekundě, teď už ale druhého poločasu se prosadil opět Vlasák, kterého vyslal do samostatného úniku krásnou nahrávkou Matysík – 3 : 0. Poté soupeř z ojedinělé akce snížil na 3 : 1, to když jsme bránili až moc profesorsky. Na obrázku hry se nic nezměnilo a naše kombinační hra hrála prim po celý zápas... Postupně jsme přidávali další góly, musím říci...konečně, vždyť šancí jsme měli spíš na 14 branek než na osm, a to ještě Jarda Bednář nedal penaltu. Soupeř byl spíše agresivní než fotbalový, místy až surový, ale kluci si s tím poradili, nikdo se nezranil a zaslouženě bereme 3 body za výhru 8 : 2.“

Další mistrovské utkání sehraje B mužstvo v sobotu 16. 9. od 16:30 hodin na hřišti TJ Slovan Hradištko.