A-týmu déšť odložil zápas...Benfika opět vítězně...

TJ Viktoria Vestec - SK Kladno B - nesehráno – nezpůsobilé hřiště

Z důvodů podmáčeného hřiště bylo utkání odloženo. Kluby se dohodly, že utkání 22. kola bude sehráno ve středu 26.4.2023 od 18:00 hodin ve Vestci.

Další mistrovské utkání sehrajeme v neděli 23. 4. od 17:00 hodin na hřišti SK Rakovník. Autobus od hřiště odjíždí v 15:00 hodin.

TJ Viktoria Vestec B – SK Meteor Libeř 6 : 1 ( 1 : 1 )

Branky : 35. Víšek, 48. a 88. Ptáček, 67. Vlasák, 67. Kolačný, 77.Matysík – 18. Nwogu

Další vydařené utkání, ve kterém jsme v prvním poločase hráli převážně před brankou hostů. Přes řadu našich šancí a dobrých zákroků brankaře Koudelky šli do vedení hosté. V 18. minutě dlouhý míč do vápna Příhonský vrátil hlavou před branku, kde se prosadil Nwogu a hosté vedli 0 : 1. Nám se podařilo vyrovnat ve 35. minutě na 1 : 1 po hlavičce Víška, který si naběhl na centr od Šaláta. Ve 48. minutě Ptáček nechytatelnou střelou nás posílá do vedení 2 : 1. V 53. minutě se z dorážky trefuje Vlasák a zvyšuje naše vedení na 3 : 1. Hostům se zranil Slabý, což bylo znát. Nebezpečí hrozilo jedině od Příhodského a Nwogua a další slibné akce Kasla i Bernarda brankou neskončily. Od té doby se hrálo pouze na jednu branku. My jsme vstřelili ještě další tři branky. Mezi střelce se zapsali: Kolačný , Matysíkm a opět Ptáček. Nutno říci, že brankař hostů Koudelka pochytal co mohl a nebýt jeho, tak hosté odešli s větším přídělem.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí naše B mužstvo v sobotu 22. 4. od 17:00 hodin do Vraného nad Vltavou.