Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

A tým za 3 body...Benfika sledovala show rozhodčího...

SK Kladno B - TJ Viktoria Vestec 0 : 1 ( 0 : 0 )

Branka : 65. Jiří Ježdík

Sestava : Víšek – Maňák, Hendrych, Václav Ježdík, Silovský - Jiří Ježdík ( 89. Vlasák ), Vidlička, Matysík, Říha ( 87. Hlubuček ) – Michálek , Kalod

V úvodu utkání je pískán ofsaid Michálkovi, který by šel sám na brankaře. Domácí zahrozili po centru Šnobla do vápna, kde hlavičkuje Noll vedle. Václav Ježdík nastřeluje obránce a Vidličkovu střelu rovněž sráží obránce na roh, po kterém se ve vápně na zadní tyči nedostal k míči Hendrych. Dlouhé výkopy brankaře Cimrmana nacházely Veinera i Abrháma, kteří sváděli souboje s naší obranou, ale ta úspěšně jejich akce zastavovala. Z trestného kopu Veiner trefuje zeď. Ve 23. minutě se po spolupráci Kaloda s Jirkou Ježdíkem dostal ke střele Vidlička, střela je sražená a následná dorážka Václava Ježdíka končí nad brankou. Ve 30. minutě se ve vápně uvolnil Kalod a nastřeluje pravou tyč branky. Hlavička Nolla po rohovém kopu končí nad brankou. Silovský vybojoval míč, přihrál Michálkovi, ale Noll stačil ukopnout míč na roh. Těsně před poločasem se po přihrávce Abrhama dostal do střelecké šance Janči, ale netrefil branku.

Po zahájení druhého poločasu jsme zapomněli na Jančiho, který jde sám , ale ze střeleckého úhlu ho stačil vytlačit Hendrych a jeho centr končí vedle branky. Po zbytečné ztrátě míče Matysíkem v 55. minutě jde sám na Víška Dostál, ale ten včasným vyběhnutím a za pomoci V.Ježdíka ukopli míč na roh. Po přihrávce Silovského střílí Michálek, ale je z toho pouze roh. V 65. minutě se nám povedla pěkná akce. Vidlička prošel přes obránce po pravé straně, zpětnou přihrávkou uvolnil Matysíka. Na jeho centr do vápna si naběhl Kalod a jeho hlavičku zastavuje břevno branky. Na obražený míč nejlépe zareagoval Jiří Ježdík a doklepává ho za záda výborného Cimrmana – vedeme 0 : 1. Domácí branka zaskočila a další naše akce brankou nekončí. Vidlička prošel přes celou obranu a z vápna střílí, ale Cimrman vytáhl skvělý zákrok a míč udržel. Akci po spolupráci Říhy s Kalodem zakončuje střelou Matysík, ale obránce skáče do střely a je z toho pouze rohový kop. Akce domácího Abrhama s Pospíšilem končí ofsajdem Šnobla a střelu Dostála Víšek chytá. V 77. minutě zahazuje Říha tutovku. Matysík uvolnil Michálka, který prošel do vápna a ještě přihrál zcela volnému Říhovi na pravou stranu. Ten míč ale špatně trefil a střela končí vedle branky. Po centru do vápna je Víšek faulován Čapkem a průnik Fedorišína zastavuje Vidlička.

Dnes se potkala dvě mužstva, která chtěla hrát fotbal a bylo to vidět. Akce se střídaly na obě strany. My jsme dokázali udržet všechny nájezdy a zakončení domácích. Celá obrana s brankařem Víškem odvedla perfektní práci a nedovolila domácím skórovat. V záloze se dařilo hlavně Vidličkovi a Jirkou Ježdíkem a v útoku byli Michálek i Kalod stálým nebezpečím pro domácí obranu. U domácích skvěle chytal brankař Cimrmam. Noll s Rottnerem dirigovali obranu a zastavili řadu našich akcí. V záloze hrál velmi dobře Dostál a v útoku byl nebezpečný Abrham, Veiner i Šnobl.

Další mistrovské utkání sehrajeme na hřišti v Dolních Břežanech v sobotu 24.9. od 10:30 hodin a přivítáme mužstvo SK Rakovník.

SK Meteor Libeř A - TJ Viktoria Vestec B  5 : 1 ( 1 : 1 )

V první půli se hrál velmi dobrý fotbal, a to hlavně zásluhou našeho týmu. Při souběhu utkání A a B týmu nastoupilo naše Béčko s dorostenci v záloze a útoku. Vytvořili jsme si několik šancí, hlavně akce Ptáčka  a Šavela volali po dalších gólech, náš jediný v prvním poločase a také v celém zápase si domácí vstřelili sami po sražené střele Šavela. Do 67. min  se hrál oboustranně pohledný fotbal, který se divákům líbil....pak si vzal slovo hlavní rozhodčí a začali se dít na hřišti věci....nejdříve penalta za (vymyšlený) faul v pokutovém území a 2. žlutá ( červená ) karta pro Michala Macůrka...Domácí sice neproměmnili, ale od té doby začal na hřišti úřadovat rozhodčí svými jednostrannými rozhodnutími....Naše nervy začali "téct" plným proudem a celé to vyústilo v další  ČK za vulgární výrazy na adresu rozhodčího...Po chybě a faulu a následné ČK za zmaření útočné akce musel ze hřiště také  Míra Novák ... Oslabeni o 3 hráče v poli jsme neměli šanci a inkasovali další branky....Při odchodu ze hřiště jsme obdrželi ještě jednu ČK, nutno říci za naprosto banální komentář ( bez sprostých slov...) na adresu hlavního rozhodčího...
S vedoucím týmem tabulky jsme do 67. min. hráli pěkné utkání a při normálním vývoji utkání mohli pomýšlet na body....Bohužel nám to ze strany hlavního rozhodčího tentokrát nebylo umožněno...
V příštím kole přivítáme na hřišti ve Zlatníkách tým z Vraného nad Vltavou.