Informace z oddílu kopané

V neděli 13.3. 2022 zahájíme jarní část mistrovských utkání zápasem TJ Viktoria Vestec A – SK Rakovník B od 10:00 hodin na UMT na Újezdě v Praze 4. Další domácí utkání již budeme hrát na trávě v Dolních Břežanech, které nám vyšlo vstříc a umožní nám sehrát domácí utkání na jejich hřišti. B mužstvo bude svá mistrovská utkání hrát po domluvě ve Zlatníkách. Museli jsme tři utkání B mužstva přeložit na dopoledne, protože domácí hrají svá mistrovská utkání. Děkujeme mužstvům TJ Krňany, SK Slavia Jesenice i TJ Slovan Hradištko, která nám vyšla vstříc a umožnila nám sehrát tato utkání dopoledne od 10:30 hodin. Příprava proběhla za vedení trenéra Michala Chaloupky podle plánu a účast byla dobrá. Uskutečnilo se zimní soustředění na horách a sehráli jsme celkem šest přípravných zápasů s celkovou bilancí jedno vítězství, jedna remíza a čtyři prohry. A i B mužstvo trénují společně a využívají k tomu halu v Popovičkách a pronajatou UMT na Dukle Jižní Město. Od 14. 3. bude příprava probíhat ve Vestci. B mužstvo sehraje přípravné utkání v neděli 13.3. od 16:00 hodin na UMT v Podolí s domácím B mužstvem.

Odešel brankař Mašek do Jesenice a přišli Václav Ježdík z SK Benešov a Vojtěch Šalamon z Ostravy. Ke změně došlo na místě vedoucího mužstva, které po Karlovi Lukášovi nově přebírá Michal Macůrek. Děkujeme Karlovi Lukášovi za tříleté služby pro Viktorku a přejeme mu hlavně zdraví.