Mistrovská utkání: 26.9.-27.9.2020 - Atletiko(5) nesehráno, Benfika(3) vítězství nad Pikovicemi......

TJ Viktoria Vestec  - TJ Sokol Nové Strašecí  - nesehráno

Dnešní utkání bylo pro nezpůsobilý, podmáčený terén  s mnoha loužemi odloženo. Kluby se dohodly na náhradním termínu ve středu 28.10.2020 od 10:30 hodin v Novém Strašecí. Hřiště ve Vestci je obsazené utkáním dorostu a následně sehrají dvě utkání žáci, a tak jsme pořádali SKFS  o výměnu pořadatele tohoto utkání.

Další mistrovské utkání na našem hřišti sehrajeme v sobotu 3.10.2020 od 10:15 hodin a přivítáme mužstvo SK Baníku Libušín. Ten zase  nás požádal o změnu pořadatele, neboť mají opět poničené  a převorané hřiště kanci a nedají ho do stavu, aby se utkání mohlo odehrát. Čekáme rovněž na povolení a schválení od SKFS. Věříme, že vše dobře dopadne a utkání se sehrají v požadovaných termínech.

TJ Viktoria Vestec B – SK Pikovice  5 : 0 ( 3 : 0 )

Branky : 21. a 44. Matysík , 65. Nejedlý, 73. Novák Miroslav

Utkání se hrálo se souhlasem svazu na UMT na Šeberově, neboť po vydatných deštích bylo hřiště ve Vestci plné louží a bylo značně podmáčené.

V utkání jsme byli lepším mužstvem a nebýt výborného výkonu hostujícího brankaře Jiřího Čížka, tak mohl být výsledek pro hosty ještě hrozivější. Vytáhl se při samostatných nájezdech Zavadila i Nejedlého, kterému chytil několik pěkných střel. Hosté hrozili z ojedinělých protiútoků a stříleli dosti nepřesně. Trenér Chaloupka dal ve druhém poločase příležitost náhradníkům Davidu Silovskému, Richardu Adámkovi i Gűndűz Ata Anilovi, kteří  sehráli  dobré utkání.

Další mistrovské utkání sehraje B mužstvo v sobotu 3.10. od 16:00 hodin v Okrouhle.