Mistrovská utkání: 11.9.-12.9.2020 - Atletiko(2) si pohrálo s Klecany, Benfika(4) vítězné drama v Jílovišťi......

TJ Viktoria Vestec  -  TJ Sokol Klecany  8 : 4  (  3 : 2 )

Branky: 12. vlastní Zuzkin, 30. Arnold, 41. a 69. Štumpf, 65., 76. a 83. Matysík, 65. Michálek – 4. Dudek, 7. Průcha Ondřej, 85. Pfeifer, 88. p.k. Nedvěd

Sestava :  Mašek –  Franc ( 77. Havránek ), Hendrych, Pecinovský, Maňák, –  Hornát ( 71. Hlubuček), Štumpf,  Novotný, Arnold ( 60. Adámek ) -  Michálek( 77. Gűndűz Ata Anil ), Matysík

Začátek utkání jsme prospali. Ve 4. minutě nás potrestal Dudek a v 7.minutě po chybě Pecinovského Ondřej Průcha a hosté vedou 0 : 2. Z útlumu nám pomohli sami hosté. To Franc poslal dlouhý pas do vápna a tam zazmatkoval Zuzkin. Hlavou přehazuje brankaře a dává si vlastní branku – 1 : 2.  Hosté jsou i nadále aktivnější a štěstí jsme měli při zakončení Průchy a Tvrdého, které Mašek vychytal a nepustil míč do branky. Na druhé straně brankař Plecitý úspěšně vyráží střely Michálka i Štumpfa. Ve 30. minutě po sérii hlavičkových soubojů ve vápně se nejlépe zorientoval Arnold a vyrovnává na 2 : 2. Pak Mašek chytá zakončení Průchy, který jde na něho sám a Tvrdý míč do branky nedostal, Hendrych střelu stačil zastavit. Arnold trefuje tyč a odražený míč špatně trefil, takže se nic nemění. Ve 41. minutě  po narážečce střílí Michálek. Jeho střelu Plecitý vyráží na Štumpfa, který vrací míč do branky a posílá nás do vedení 3 : 2.

V 54. minutě oslabuje hosty David Průcha ( druhá žlutá ) a v 59. je též vyloučen Zuzkin, který sundal unikajícího Hornáta. Po chybě obránce se k míči dostal Matysík, obešel brankaře a je to 4 : 2. Hosté trefují břevno Průchou. Po kombinaci ve vápně pálí Štumpf a je to 5 : 2. Po centru France z pravé strany se na přední tyči hlavou trefuje  v 70. minutě Michálek -   6 : 2. Hosté odpovídají šancemi Průchy, ale nejprve Franc a po něm Mašek vše zachránili. Matysík dostal míč za obránce od Adámka, obešel Plecitého a dává na 7 : 2. Po spolupráci Adámka s Gűndűsem a následném centru do vápna, Matysík hlavou dává na 8 : 2.  V závěru jsme si nechali dát dvě branky. Nejprve se po rohovém kopu hlavou trefuje Pfeifer a když poslal v pokutovém území Gűndűz na zem Průchu, proměnil penaltu Nedvěd na konečných 8 : 4.

Začátek utkání nám utekl, obrana dělala chyby, které hosté proměnili. Pomohl nám vlastní gól a pak se hrál oboustranně pěkný fotbal. Po druhém vyloučení hostí se na jejich branku valil jeden útok za druhým. Brankař Plecitý se několikrát vyznamenal a kryl hodně těžkých střel. Nebezpečí neustále hrozilo od rychlého Ondřeje Průchy, kterého dobře doplňovali Trvdý se Smištíkem. My jsme utkání dokázali zvrátit v náš prospěch a připisujeme si tři body.  Nutno říci, že nám k dosažení konečného výsledku pomohli sami hosté, kteří nám některé branky  přímo nabídli svými chybami.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v neděli  20.9. od 16:30 hodin do Mníšku pod Brdy a autobus od hřiště odjíždí ve 14:45 hodin.

FK Jíloviště B – TJ Viktoria Vestec B  5 : 6  ( 2 : 3 )

Branky:  18., 43., 53., a 80. Janoušek Václav, 53. Staněk – 12. a 63. Adámek, 30.Kolačný, 32. Matysík, 70. A 78. Novák Miroslav

Utkání zhodnotil trenér Michal Chaloupka : „Utkání jsme odehráli zodpovědně a všichni hráči podali maximální výkon. Opět nastoupilo kombinované mužstvo a mladí se předvedli v dobré světle. Velice dobrý byl Banseth s Gűndűsem v obraně,  dařilo se Havránkovi, Holoubkovi i Silovskému. V utkání jsme neustále byli ve vedení a nebýt slabších chvilek brankaře Chlouby, výsledek mohl být ještě lepší. Až po utkání nám řekl, že dochytal se zapřením, neboť měl naražený bok.“

Další mistrovské utkání sehraje B mužstvo na našem hřišti v neděli 20. 9. od 16:30 a přivítáme FC Jílové B.