Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Mistrovská utkání: 22.-23.8.2020 - Atletiko(9) prohra s Jílovištěm, Benfika(2) smetla Černošice......

TJ Jíloviště  -   TJ Viktoria Vestec   2 : 1  (  1 : 1 )

Branky :   17. Janoušek Václav, 50. Janoušek František – 1. Matysík

Sestava : Mašek –  Stráňava,  Pecinovský ( 32. Novotný ), Hendrych, Franc  –  Michálek ,  Vidlička, Štumpf, Arnold  – Chaloupka ( 77. Gűndűz Ata Ali ), Matysík

1.minuta – 0 : 1. To jsme se prosadili ve vápně. Michálek vyhrál hlavičku, Francovu střelu ještě stačili obránci odvrátit, ale Matysík dostal míč za záda Boboka. V 17.minutě je vyrovnáno. Adamča poslal prudký centr do vápna, který na zadní tyči trefuje Václav Janoušek. Ve 33. minutě se dostal sám před Boboka Vidlička, ale  ten jeho střelu chytá. Další naše i soupeřovi šance brankou nekončí. Michálkovi z otočky střela nesedla, zakončení Matysíka  chytá Bobok. Domácí zakončují Šornou, Janouškem a Rajnochem, ale stav se nemění.

V úvodu druhého poločasu Michálek z otočky střílí vedle. V 50. minutě se domácí dlouhým nákopem Boboka dostali po souboji k centru z pravé strany, ve vápně se prosadil František Janoušek a domácí jdou do vedení 2 : 1. Pak nás podržel Mašek, když na něho jde sám Janošek. Jeho střelu chytá . Další naše slibné akce vychytal Bobok, který si poradil se střelou Štumpfa i hlavičkou Matysíka. Další branku se nám nepodařilo vstřelit, a proto z dnešního utkání odcházíme poraženi.

Dnešní bojovné utkání se muselo divákům líbit. Akce střídala akci, ale nám chybělo lepší zakončení a častější střelba. Domácím zachytal výborně Bobok a obranu řídil zkušený Jan Rajnoch. My jsme odehráli dobré utkání, ale bohužel jsme se někdy zbytečně snažili prokombinovat do vápna a zapomínali jsme na střelbu.

Další mistrovské utkání sehrajeme na našem hřišti v sobotu 29.8. od 10:30 hodin a přivítáme SK Rakovník B.

TJ Viktoria Vestec B  -  SK Černošice  6 : 1  ( 0 : 1 )

Branky: 47. Macůrek, 50.Novotný, 64.a 78. Matysík, 87. a 90. Nejedlý – 42. Krajánek

V prvním poločase byl zápas vyrovnaný. Hosty držel brankař Jedlička, kterého zachránila tyč, ale jinak byl výtečný. Po rozehrání trestného kopu se ve vápně ve 42. minutě prosadil Krajánek  a hosté vyhráli první poločas.

Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší. Macůrek se prosadil po rohovém kopu hlavou ve 47. minutě a odstartoval naši kanonádu. Hostům docházely síly a skóre narůstalo na konečných 6 : 1.

Další mistrovské utkání sehraje B mužstvo v sobotu 29.8. od 17:00 hodin ve Všenorech.