Mistrovská utkání: 9.-10.11.2019 - Atletiko(2) výhra nad Velkou Dobrou, Benfika(3) klepec od Jíloviště!...

Sobota 9. 11. 2019 10:30
46 diváků Vestec 2019210A2A1401

Rozhodčí: Budil Daniel - Nerad Vojtěch, Brýl František. Delegát: Nitsche Jaroslav.

Branky :  25. Michálek, 42. a  64. Matysík, 49. Novotný – 80. Čampulka ( p.k. )

Sestava : Mašek –  Stráňava, Hendrych, Bílek ( 80. Gündüz Ata Anil ), Maňák ( 63. Malina ) – Hornát ( 85. Ptáček ), Novotný, Štumpf, Vidlička ( 56. Franc ), – Matysík, Michálek ( 74. Kucharik )

Utkání začalo z obou stran útočně. My zakončujeme Vidličkou, Michálkova hlavička jde vedle a Matysíkovi se ve skluzu nepovedlo míč dostat do branky. Hosté zakončují Krovozou a průniky do vápna Čampulky a Jana Hrubého zastavili Bílek s Hendrichem. Po pěkné akci Hrubého s Mertlíkem zakončuje Andruchovič, ale Mašek střelu chytá. Náš tlak sílí a do vápna létají centry a zakončujeme převážně vedle nebo nad branku. Ve 25. minutě Štumpf udržel míč ač byl faulován a prostrčil ho do vápna na Michálka, který nás posílá do vedení 1 : 0. Matysík trefuje břevno a hosté zakončují Davidem Hrubým a Čampulkou, ale branku nedávají. Bílek zaváhal v rozehrávce, ale vše napravil a Hrubého ke střele nepustil. Krovoza unikl po levé straně a měli jsme štěstí, že na jeho centr, který prošel celým vápnem nikdo nedosáhl a ten skončil za postranní čarou. Vidličkův pokus letí vysoko nad a střely Michálka i Štumpfa brankař chytá. Dufek dlouhým pasem našel Hrubého, ten přistavil míč Čampulkovi, ale tomu do střely skočil Hendrych. Ve 42. minutě vybojoval Michálek roh a po něm se hlavičkou ve vápně prosadil Matysík a zvyšuje na 2 : 0.

Druhý poločas jsme začali průnikem Stráňavy po pravé straně. Na jeho pěkný centr si naběhl Vidlička, ale netrefil branku. Ve 49. minutě nám vyšla parádní akce. Štumpf uličkou vyslal na branku Michálka. Ten se zbavil obránce a zpětnou přihrávkou přihrál Novotnému. Ten nekompromisně zavěsil střelou k pravé tyči – 3 : 0 . Hosté odpovídají střelami Volmana, Hrubého a hlavičkou Dufka, ale branku nedávají. Štumpf trefuje břevno a Čampulkovi utekl míč za brankovou čáru. V 64. minutě  Štumpf přihrál na hranici velkého vápna Matysíkovi. Ten se zbavil obránce a střelou k pravé tyči dává svůj druhý gól. V 72. minutě Sekanina vyslal  přihrávkou do samostatného úniku Hrubého, ale ten neprostřelil Maška. A když neproměnil tutovku ani Sekanina, jeho slabou střelu Mašek chytil, tak v 80. minutě faulujeme ve vápně a hosté kopou pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Čampulka a upravuje tak na konečných  4 : 1.

Obě mužstva chtěla hrát, a tak se hrál pohledný fotbal a akce se střídaly na obě strany. My jsme byli lepší v zakončování akcí  a to rozhodlo. Chtěli jsme naše poslední domácí utkání vyhrát a to se podařilo. Hoši díky za předvedený výkon.

Poslední mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 16.11. od 13:30 hodin v Libušíně a autobus od stadionu odjíždí v 11:30 hodin. Pojeďte s námi.

B mužstvo rovněž sehraje poslední mistrovské utkání na domácím hřišti v neděli 17. 11. od 13:30 hodin a přivítáme mužstvo TJ Okrouhlo.

Pátek 8. 11. 2019 19:00