Mistrovská utkání: 6.10.2019 - Atletiko(2) výhra nad Sedlec-Prčicemi, Benfika(3) výhra v Průhonicích:)......

Neděle 6. 10. 2019 16:00
180 diváků Sokol Sedlec Prčice 2019210A2A0901

Rozhodčí: Pejša Tomáš - Hájek Lukáš, Svoboda Richard. Delegát: Hnilička Jaroslav.

Branky :  45. Prchlík  ( p.k. ) – 9. Michálek, 13. Hendrych, 56. Matysík

Sestava : Mašek –  Stráňava,  Kozák, Hendrych, Maňák  - Hornát, Novotný, Vidlička, Franc  (78. Havránek  ) – Matysík, Michálek  ( 89. Ptáček )

Utkání na velmi pěkném hřišti začalo našim náporem. Franc střílí a brankař Nerad jeho střelu chytá a po další akci France se ve vápně neprosadil Matysík. Raček s Hájkem neprošli přes Hendrycha. V 9. minutě Franc přihrál před vápnem Matysíkovi, který míč sklepl Michálkovi. Jeho střelu tečoval obránce a míč končí v síti – vedeme 0 : 1. Spolupráce Davídka s Hájkem končí střelou vedle. Ve 13. minutě je faulován Matysík.  K trestnému kopu se postavil Vidlička.  Na jeho centr do vápna si naběhl Hendrych a hlavou dává druhý gól – 0 : 2. Pak Franc nesmyslnou přihrávkou přes šíři hřiště vybídl k samostatnému úniku Hájka, ale jeho střelu Mašek vyrazil na roh. Davídkův průnik do vápna ani Račekovo zakončení brankou nekončí.  Ve 43. minutě domácím vyšel rychlý protiútok, v pádu zakončuje Prchlík, ale je pískán ofsaid. Ve 45. minutě se dostal do vápna Hájek a je faulován Stráňavou. Následuje pokutový kop, který bezpečně proměnil Prchlík a snižuje na 1 : 2.

Druhý poločas začal průnikem Hornáta, který je u rohového praporku faulován. Vidlička opět poslal pěkný centr do vápna. Hendrychovi chyběl krůček , ale míč hlavou netrefil. Pak jsme si vybrali slabší chvilku v utkání a domácí začali být aktivnější. Zahrávali řadu rohových kopů. Měli jsme i štěstí, protože míč propadl k volnému Račekovi, ale ten přestřelil. Prchlíkovu střelu Mašek chytá a trestný kop Hájka končí vysoko nad. V 56. minutě je faulován na hranici velkého vápna Franc. K míči se postavili Vidlička s Matysíkem. Prodloužili jsme zeď, takže toho brankař moc neviděl a Matysík trefil parádně kolem zdi  - 1 : 3. Domácí se nevzdali. V 69. minutě prošel Tomáš Kabíček až před Maška, ale neměl již sílu na zakončení a jeho slabou střelu Mašek chytil.  Trestný kop Prchlíka jde do zdi , Kabíček sklepl hlavou míč Hájkovi, ale tomu nedovolil zakončit Hendrych. Naše akce France s Michálkem, který ještě chtěl prodloužit na Matysíka nevyšla a střela Vidličky končí vedle. Pak se ještě  nepovedl odkop od branky Maškovi. Ten skončil u T.Kabíčka, který jde sám, ale jeho slabou střelu Mašek chytá.

Dnešní utkání jsme začali výborně, ale zbytečně jsme domácím nabídli šanci v závěru poločasu. Ve druhém poločasu byli aktivnější domácí. My jsme začali chybovat v rozehrávce a domácí nás zatlačili na naši polovinu. Připravili si řadu šancí, ale při zakončení nebyli úspěšní. Z našich hráčů byl v obraně bezchybný Hendrich, v záloze Vidlička a v útoku Michálek.

Další mistrovské utkání sehrajeme na našem hřišti v sobotu 12. 10. od 10:30 hodin a přivítáme mužstvo FK Mníšek pod Brdy. Všechny vás zveme, přijďte fandit.