Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Mistrovská utkání: 14.9-15.9.2019 - Atletiko(5) výhra nad Zdicemi, Benfika(3) do zdi bušící plichta...

Sobota 14. 9. 2019 10:30
30 diváků Vestec 2019210A2A0601

Rozhodčí: Hlavnička Martin - Pejša Jakub, Gerhardt Jiří. Delegát: Prislupský Martin.

Branky :  15. a 28. Matysík

Sestava : Mašek –  Stráňava, Kozák, Hendrych, Maňák ( 72. Ptáček ), - Hornát, Novotný, Vidlička, Franc  – Matysík, Michálek

V začátku utkání se mužstva předháněla v nepřesných přihrávkách a ztrátách míče. Až ve 4. minutě se dostal ke střele Matysík, ale brankař Melzer si s jeho střelou poradil. Na druhé straně Mašek chytá pokus Froňka. V 16. minutě si nerozuměl hostující brankař s obráncem v pokutovém území. K míči se dostal Franc, ale míč do branky nedostal. Ten prošel na druhou stranu  odkud poslal míč do vápna Hornát a Matysík se prosadil v souboji s obráncem a dává první branku utkání – 1 : 0.  Pak se vytáhl brankař Melzner, který vytlačil střelu do šibenice Maňákovi na roh.  Hornátův skluz a jeho zakončení brankou nekončí. Hosté odpovídají několika trestnými kopy do vápna, ale ty končí v náručí Maška, a nebo je obrana odvrací do bezpečí. Rigův trestný kop z dobré pozice jde do zdi. Ve 28. minutě po sérii rohových kopů se ve vápně dostal k míči Michálek. Střílí, ale trefuje jednoho z obránců, od kterého se míč odráží k Matysíkovi a ten dává náš druhý gól – vedeme 2 : 0 . Hosté mohli snížit ve 36. minutě. To jde sám na Maška Koželuh, ale než stačil vystřelit, tak mu míč ukopl Hendrych. To bylo v prvním poločase vše.

Druhý poločas začali lépe hosté. Koželuh svoji akci nedotáhl do konce, míč mu utekl do autu. Trestný kop Riga do vápna zakončuje Vávra, ale jeho střela je sražená na roh. My trefujeme Matysíkem tyč a France zradilo zakončení a posílá míč mimo branku po přihrávce od Hornáta. Další slibný pokus Hornátovi zneškodnil  v pádu Rigo. V 76. minutě hraje v pokutovém území rukou Svoboda a píská se penalta. Michálek  trefuje pouze břevno , takže se stav nemění. Hosté spoléhají na rychlé protiútoky, ale k vážnějšímu zakončení se nedostávají. Naši hru oživil střídající Ptáček a po jeho akcích se dostáváme k zakončení Novotným, kterému střelu chytá Melzner. Poradil si i s další střelou Matysíka i Vidličky. Hornát zahazuje tutovku. Dostal míč ve vápně od Michálka, ale z malého vápna netrefil branku a míč skončil vysoko nad.

První poločas byl z obou stran lepší. Hostům chytal výborně Melzer. Hráli běhavý fotbal a dařila se jim kombinace. Se zakončením to bylo horší. Nám chytal dobře Mašek a obranu drželi Hendrych s Kozákem. V záloze byl nejlepší Vidlička a v útoku první půli Matysík.

Další mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 21. 9. od 16:30 hodin v Klecanech a autobus odjíždí  od hřiště ve 14:30 hodin. Všechny vás srdečně zveme.

Neděle 15. 9. 2019 17:00