Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Mistrovská utkání: 18.-19.5.2019 - Atletiko(4) výhra nad Jílovým, Benfika(1) bouřlivá prohra na Jílovišti ...

Sobota 18. 5. 2019 17:00
50 diváků Vestec 2018210A2A2601

Rozhodčí: Chovanec Petr - Kuka Vladimír, Stejskal Jaroslav. Delegát: Kruliš Ladislav.

Sestava : Mašek –  Stráňava, Kozák, Hendrych, Havránek – Hornát ( 70. Gűndűz Ata Anil ), Štumpf, Novotný, Michálek ( 67. Ptáček ) – Zvěřina( 46. Adámek ), Matysík ( 84. Nejedlý )

Branky : 17. Matysík, 34., 49. a 57. Michálek, 44. Zvěřina, 70. Stráňava – 58. a 66. vlastní Hendrych

V 1. minutě Hornát prošel k brankové čáře a poslal centr do vápna kde hlavičkuje nejprve Zvěřina a po něm Michálek , ale branka z toho nepadla. Hostující Jelínek se dostal do vápna, ale byl z toho pouze roh a hlavička Hrobníka jde vedle. Hrál se pěkný fotbal se šancemi na obou stranách. Hosté zahrozili po akci Dzaby s Poučkem, ale střela končí vedle. Zvěřinova střela byla slabá a chytá ji  brankář Pokorný. V 17. minutě jdeme do vedení. Po střelách Novotného, Zvěřiny a Michálka míč v brance ještě nekončí. Matysík vyhrává souboj s obráncem, jde do vápna s prostřeluje Pokorného – 1 : 0.  Ve 27. minutě zahrává Štumpf trestný kop, který končí na břevně a dorážka Kozáka jde nad branku. Stálé nebezpečí pro naši branku jsou akce Dzaby. Jeho střely Mašek chytá a nebo jdou těsně vedle. Ve 34. minutě to je  2 : 0.  To se prosadil ve vápně Michálek . Matysíkova technická střela těsně míjí branku. Hrobníkovo zakončení po spolupráci s Poučkem Mašek chytá a stejně dopadlo zakončení Dzaby, který střílí pouze do boční sítě. Na 3 : 0 ve 44. minutě zvyšuje Zvěřina, který se dostal k odraženému míči ve vápně po centru Hornáta a zavěsil.

Ve 49. minutě po akci Adámka s Matysíkem jde sám na brankaře Michálek a zvyšuje na již na 4 : 0. Hosté zakončují Dzabou a Jelínek ve slibné šanci míč do branky nedostal. V 56. minutě jsme předvedli pěknou akci a Matysíkův centr našel ve vápně naběhnutého Michálka, který z voleje nedal Pokornému žádnou šanci  - 5 : 0. V 58. minutě Dvořáček prošel za obranu a poslal prudký centr do malého vápna, kde nabíhal Hanuš. Ve snaze ukopnout míč se trefuje do vlastní branky, Hendrych -  5 : 1. V 66. minutě je to opět Hendrych, který ukopává míč před dobíhajícím Hrobníkem a ten končí v naší síti – 5 : 2. Další šance  a zakončení likviduje brankář Pokorný. Proti střele Stráňavy z vápna je však bezmocný a je to v 70. minutě -  6 : 2. Zakončení Poučka a opět Dzaby brankou nekončí a naše akce mladíků  Ptáčka, Gűndűzi                 i Adámka rovněž ne.

Dnešní utkání se muselo přítomným divákům líbit. Přispěla k tomu obě mužstva. Hrál se útočný fotbal s řadou pěkných akcí na obou stranách. Za předvedený výkon našim hráčům děkujeme. Střelecky se dařilo Michálkovi, který vstřelil tři branky. Vstřelili jsme osm branek, ale vyhráli jsme pouze 6 : 2, takže hosté neskórovali ani jednou.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme do Podlesí v neděli 26. 5. od 10:30 hodin a autobus od hřiště odjíždí v 8:15 hodin.

B mužstvo sehraje další mistrovské utkání v neděli 26. 5. od 17:00 hodin v Pikovicích.

Pátek 17. 5. 2019 19:00