Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Mistrovská utkání: 12.5.2019 - Atletiko(4) plichta v Mníšku, Benfika(1) výhra nad Libří ...

Neděle 12. 5. 2019 17:00
45 diváků FK Mníšek pod Brdy2018210A2A2501

Rozhodčí: Pejša Tomáš - Cílek Martin, Ježek Ondřej. Delegát: Matějček Milan.

Branky :  13. Štumpf – 23. Novák

Sestava :  Mašek –  Stráňava, Kozák, Hendrych, Maňák ( 87. Ptáček )  - Havránek ( 61. Adámek), Štumpf, Matysík, Hornát – Michálek, Zvěřina

Do utkání jsme vstoupili lépe my. Zvěřina uvolnil na pravé straně Havránka, který jde sám, ale jeho střelu stačil brankař Veselý nohou vyrazit na roh. Domácí odpověděli akcí Zákory s Kindlem, ale tomu střelu Mašek chytá. Ve 13. minutě jdeme do vedení. Zatlačili jsme domácí do pokutového území a po rozehrání rohového kopu se k míči dostal ve vápně Štumpf a s pomocí teče domácího obránce dostal míč do branky – 0 : 1.  V 16. minutě se do slibného zakončení dostal Havránek. Zaběhl si za obránce a přehodil Veselého. Míč směřující do branky však stačil obránce ukopnout do bezpečí.  Ve 23. minutě je vyrovnáno.  Po rozehrání trestného kopu do vápna jsme neuhlídali Nováka a ten hlavou vyrovnává 1 : 1. Průniky Maňáka i Stráňavy do vápna k brance nevedly a stejně se vedlo při zakončení Kindla i Zákory. Ve 35. minutě je dostal k zakončení Novák, ale Mašek jeho střelu vyráží na roh. Střelecký pokus Kindla ani  Hornátovo zakončení k brance nevedlo.

Začátek druhého poločasu jsme zaspali a Mašek předvedl své umění při zakončení Nováka, který se před ním objevil sám. Přežili jsme i zakončení Zákory, který poslal míč hlavou vedle. Hornát centruje do vápna na Matysíka, ale ten míč špatně trefil a končí vysoko nad. Zvěřinův průnik do vápna končí rohovým kopem. V 54. minutě prošel až do vápna Novák, kličkou se zbavil Kozáka, ale se slabou střelu si Mašek poradil. Akce se střídají na obě strany, ale zakončení další brankou nekončí. Domácí těží z nakopávaných míčů do vápna, kde nebezpečí hrozí od Nováka i Zákory. Štumpfovi připravil šanci Hornát, ale ten trefuje obránce a spolupráce Maňáka s Matysíkem končí v náručí brankaře Veselého. V 81. minutě se vytáhl Mašek. Po zahrání trestného kopu se před ním objevil sám na malém vápně Zákora. Jeho střelu  vytlačil na roh a další centr do vápna chytá. Maňák přihrál do vápna Štumpfovi, ale ten střílí vedle. Utkání končí a jde se na penalty. V těch jsou úspěšnější domácí ,a tak si připisují dva body.

Do utkání jsme nastoupili bez zraněných hráčů  Chaloupky a Maliny. B mužstvo hrálo ve stejnou dobu domácí utkání proti Meteoru Libeř. Byl to souboj o první místo, a tak jsme  posílili  po domluvě hráčů s trenéry  mužstvo o Novotného, France a Nováka. Novotný se zapsal do střelecké listiny dvěma brankami , jednu vstřelili Franc a Nejedlý . V utkání jsme zvítězili 4 : 1.  Gratulujeme, ale v pátek 17. 5. od 19:00 hodin zajíždí B mužstvo do Jíloviště, kde je nečeká nic lehkého.

A mužstvo sehraje další mistrovské utkání v sobotu  18. 5. od 17:00 hodin a přivítáme na našem stadionu mužstvo FC Jílové. Všechny vás srdečně zveme.