Mistrovská utkání: 16.3.2019 - Atletiko(3) výhra nad Doksy

Sobota 16. 3. 2019 15:00
40 diváků SK Doksy 2018210A2A1701

Rozhodčí: Suchý Aleš - Bydlák David, Trumpus Zbyněk. Delegát: Váňa Josef.

Branky : 23. Matysík, 30.Havránek, 42. p.k.Štumpf, 78. Michálek  –  48. Chaloupka    David

Sestava : Mašek – Stráňava, Hendrych, Bílek, Havránek ( 70. Zvěřina ) – Hornát, Štumpf, Novotný, Michálek ( 84. Kvasnička ) – Chaloupka ( 84. Adámek ), Matysík

Řada hráčů si myslela, že uvidí Máchovo jezero, ale přivítal nás hezký nový areál s pěkným vybavením a velkými kabinami. Hrálo se v Doksech, ale u Kladna.

Do utkání nemohli nastoupit Hrdlička- komentoval v televizi, s horečkou ležící Franc, Kozák – pracovně v zahraničí, Maňák odjel vylepšovat formu na lyže do Rakouska a Novák hlídal děti.  Proto byl trenér nucen požádat hráče bílého baletu Kvasničku, Dočekala a Buchtu o  výpomoc a my jim moc děkujeme, že nám přišli píchnout.

Utkání jsme začali náporem a po spolupráci Michálka s Matysíkem trefujeme tyč a zakončení Chaloupky končí vedle .Domácí zahrozili po trestném kopu, ale nabíhající hráči míč nezasáhli. V rozmezí 9. – 13. minutě to mohlo být již tři nula pro nás. Nejprve vychytal domácí brankař Kieryk  Michálka a týž hráč připravil šanci pro Bílka, ale jeho střela byla v posledním okamžiku sražená na roh. Matysíkovu loženku zneškodnil brankař. Po trestném kopu domácích končí míč vedle a Mašek vyráží střelu Škvárovi, který šel na něho z pravé strany sám. Úniky Hornáta a následné centry do vápna zakončujeme Chaloupkou, Štumpfem a Havránkem, ale branku nedáváme. Ve 23. minutě  Hornát našel ve vápně Štumpfa. Ten si obhodil obránce a jeho střela trefuje dobře postaveného Kieryka, který střelu vyráží, ale na dorážku  Matysíka již nestačil zareagovat – vedeme 0 : 1. Akce se střídají na obě strany. Po centru  Holana do vápna míč proletěl malým územím  a se střelou Fišera si Mašek poradil. Ve 30. minutě se uvolnil Štumpf, přihrál Havránkovi a ten střelou z levé strany na přední tyč střílí naši druhou branku - 0 : 2. Domácí se snaží dlouhými nákopy za naši obranu využít rychlonohé útočníky Vincence a Chaloupku, ale naše obrana i Mašek si vše pohlídali. Ve 42. minutě Chaloupka přihrál ve vápně míč volnému Hornátovi. Ten je stažen a píská se penalta. Štumpfovi brankař vystihl směr střely, ale ta končí v síti a my zvyšujeme vedení na 0 : 3. Hlavičku Holana Mašek chytá, a tak končí první poločas.

Druhý poločas jsme začali vlažně, a tak domácí ve 48. minutě snižují brankou Chaloupky, který byl ve vápně sám a na druhý pokus prostřeluje Maška 1 : 3 Domácí přitvrdili, ale mi jsme po sérii trestných kopů zahrávaných Novotným a Štumpfem branku nevstřelili. Připravili jsme si opět řadu šancí, ale domácí drží brankař Kieryk, který vychytal postupně Štumpfa, Michálka i Matysíka. Únik Stráňavy po pravé straně a následný centr  končí rovněž u brankaře. Domácí Holan jde opět sám na Maška, ale ten jeho střelu vyráží na roh. V 78. minutě Chaloupka ve vápně uvolnil Michálka a ten zvyšuje na 1 : 4. Pak ještě Mašek skvěle zasáhl při zakončení Maříka a vyrazil  jeho střelu na roh. Střídající Kvasnička připravil šanci pro Adámka ale ten míč do branky nedostal a stejně dopadl i Zvěřina. Jeho střela byla sražená na roh. Kvasničkova střela končí nad brankou a rozhodčí píská konec zápasu.

Dnes jsme odehráli velice povedené utkání. Musíme pochválit opět celé mužstvo. Naše nová posila – Miroslav Hendrych k nám přišel z Vyšehradu a zapadl skvěle do naší obrany.

Další mistrovské utkání sehrajeme na našem hřišti v sobotu  23. 3. od 15:00 hodin a přivítáme mužstvo  FK Košoř v čele s Karlem Pitákem. Všechny vás srdečně zveme.

B mužstvo zahajuje jarní část mistrovských utkání v Okrouhle  v sobotu 23.3 od 15:00 hodin.

Květen 2019