Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Společenské hry|Akce

Zápasy A+B mužstvo JARO 2019

 

A tým - dole import zápasů do kalendáře ZDE.

B tým - dole import zápasů do kalendáře ZDE. 

         
         
 MUŽI  A - "Sport Invest  I.A  třída"  skupina A  -  JARO  2019
         
         
16.kolo SO 9.3. TJ Viktoria Vestec - TJ Jíloviště     16:00
    hřiště UMT Újezd Praha 4    
         
17.kolo SO 16.3. SK Doksy  -  TJ Viktoria Vestec      15:00
         
         
18.kolo SO 23.3.  TJ Viktoria Vestec  -  FK Kosoř     15:00
    v případě nepříznivého počasí UMT    
         
19.kolo NE 31.3. Union Cerhovice  - TJ  Viktoria Vestec     15:00
         
         
20.kolo SO  6.4. TJ Viktoria Vestec  -  Spartak Průhonice     16:30
         
         
21.kolo SO 13.4.  FK Komárov  -  TJ Viktoria Vestec       10:30
         
         
22..kolo SO 20.4. TJ Viktoria Vestec  -  SK Tochovice     17:00
         
         
23.kolo SO 27.4. TJ Sokol Klecany  -  TJ Viktorria Vestec     17:00
         
         
24.kolo SO  4.5. TJ Viktoria Vestec  -  SK Votice     17:00
         
         
25.kolo NE 12.5. FK Mníšek pod Brdy  -  TJ Viktoria Vestec     17:00
         
         
26.kolo SO 18.5. TJ Viktoria Vestec  -  Spolek FC Jílové     17:00
         
         
27.kolo NE 26.5. TJ Kovohutě Podlesí  -  TJ Viktoria Vestec       10:30
         
         
28.kolo SO  1.6. TJ Viktoria Vestec  -  SK Petrovice     17:00
         
         
29.kolo SO  8.6. FC Čechie Velká Dobrá  -  TJ Viktoria Vestec       10:30
         
         
30.kolo SO 15.6. TJ Viktoria Vestec  -  TJ Dynamo Nelahozeves     17:00
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
  MUŽI B  III.třída - skupina A  -  JARO  2019  
         
         
         
         
14.kolo SO 23.3. TJ Okrouhlo  - TJ Viktoria Vestec B      15:00
         
         
15.kolo NE 31.3. TJ Viktoria Vestec B  -  SK Vrané n./Vlt.      15:00
         
         
16.kolo NE  7.4. TJ Viktoria Vestec B  -  FC Jílové B     16:30
         
         
17.kolo NE 14.4. TJ Viktoria Vestec B  -  TJ Kamenný Přívoz     16:30
         
         
18.kolo SO  20.4. TJ Slavoj Davle  -  TJ Viktoria Vestec B     17:00
         
         
19.kolo NE 28.4. TJ Viktoria Vestec B  -  SK Slavia Jesenice B     17:00
         
         
20.kolo SO  4.5. TJ Slovan Hradištko  -  TJ Viktoria Vestec B     17:00
         
         
21.kolo NE 12.5. TJ Viktoria Vestec B  -  SK Meteor LIbeř     17:00
         
         
22.kolo PÁ 17.5. TJ Jíloviště B  -  TJ Viktoria Vestec B     19:00
         
         
23.kolo NE 26.5. SK Pikovice  -  TJ Viktoria Vestec B     17:00
         
         
24.kolo NE 2.6. TJ Viktoria Vestec B  -  SK Hvozdnice B     17:00
         
         
25.kolo SO 8.6. AFK Radlík  -  TJ Viktoria Vestec B     17:00
         
         
26.kolo NE 16.6. TJ Viktoria Vestec B  -  Spartak Průhonice B     17:00
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Kalendář akcí

Květen 2019
poútstčtsone
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Pomezní bouda Horní Malá Úpa
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec