Mistrovská utkání: 6.-7.10.2018 - Atletiko(4) prohra ve Voticích, Benfika(2) vítězná šnůra pokračuje...

Sobota 6. 10. 2018 16:00
130 diváků Votice 2018210A2A0901

Rozhodčí: Glogar Lukáš - Burian Michal, Doubrava Jakub. Delegát: Kruliš Ladislav.

Sestava : Mašek –  Maňák ( 75. Hlubuček ),  Franc, Kozák, Kargl  ( 52. Zvěřina ) – Stráňava, Štumpf, Novotný, Kolačný  -  Matysík, Michálek

Branky : 4. Říha, 34. vlastní Kozák, 49. Slunéčko – 24. a 57. Matysík

Začátek utkání jsme nezvládli. Ve 4. minutě prošel přes tři naše hráče po levé straně Štork a po jeho centru do vápna zůstal zcela nepokrytý Říha na zadní tyči a bylo to 1 : 0. Další nebezpečí po akci Štorka se Slunéčkem zachránil Kozák za cenu rohového kopu.  Tábořík  byl sám před Maškem, ale naštěstí střílí vedle. Teprve teď jsme se probrali, ale centr Kargla na Matysíka byl dlouhý.  Po rohovém kopu hlavičkuje Franc  vedle. Kolačného střela je zblokovaná a ani centr od Stráňavy do vápna nikoho nenašel. Ve 24. minutě zahrává Novotný  trestný kop do vápna, kde se prosazuje Matysík a vyrovnává na 1 : 1. Ve 34. minutě Franc váhá s odkopem, řeší to kličkou, která se mu nepovedla a přišel o míč.  Štork jde sám na Maška. Do střely padá Kozák, ale sráží míč do vlastní branky  – 2 : 1. Pak ještě Štork vyslal do samostatného úniku Táboříka, ale Mašek jeho střelu vyráží na roh.

Hned na začátku druhého poločasu Stráňava poslal míč do vápna. Michálkovi ani Matysíkovi se míč do branky nepodařilo protlačit. Nedáš – dostaneš. To platilo ve 49. minutě. Kargl se nechal obejít a následoval centr před branku. Stráňava první střelu zblokoval, ale dorážka Slunéčka skončila v naší brance – 3 : 1. My odpovídáme hlavičkou France a po další akci je pískán Štumpfovi ofsaid. V 57. minutě dostal Michálek míč od Štumpfa. Prošel podél postranní čáry přes dva obránce a přihrál naběhnutému Matysíkovi, který nedal brankaři Tůmovi šanci a snížil na 3 : 2. O dvě minuty později Kolačný prošel až na vápno, ale vyslal slabou střelu. Pak stačil připravit šanci domácím. Špatnou přihrávkou poslal do samostatného úniku Rezka, ale Maňák stačil míč ukopnout. V 68. minutě to je opět Maňák, který doběhl Štorka, který jde sám na Maška a ukopává na roh. My trefujeme Štumpfem tyč, od které jde míč do zad brankaře, ale v brance nekončí. Slunéčkův trestný kop olízl břevno a hlavička Sládka po rohovém kopu končí vedle. V 76. minutě po malé domů Tůma špatně míč odkopl a ten skončil u Michálka. Jeho lob na prázdnou branku bohužel brankou neskončil. Míč skočil v malém vápně, ale po odrazu prázdnou branku přeskakuje. V 89. minutě Tůma vyráží pěknou střelu Štumpfovi, a tak utkání končí.

Ani na třetí pokus se nám zde nepodařilo urvat nějaký bodík. Je nutno říci, že domácí odehráli velice kvalitní utkání. My jsme prospali začátek utkání a s přispěním France jsme jim darovali druhý gól. Ten přišel v době, kdy jsme po vyrovnání hráli rovněž dobře, ale zbytečnou chybou a vlastním gólem jsme domácí uklidnili. Naši hráči bojovali  a zaslouží pochvalu. Body z Votic nám nejsou souzené.

Další mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 13.10. od 16:00 hodin na našem stadionu a přivítáme mužstvo FK Mníšek pod Brdy. Srdečně vás všechny zveme.

Neděle 7. 10. 2018 16:00