Mistrovská utkání: 15.9.2018 - Atletiko(6) boj s Komárovem, Benfika(1) výhra v Kameňáku:)...

Sobota 15. 9. 2018 17:00
40 diváků Vestec 2018210A2A0601

Rozhodčí: Babák Jan - Blatný Matěj, Poklop Petr. Delegát: Vlasjuk Pavel.

Branky : 13. Michálek, 56. a 66. Matysík –  20. a 56. p.k.Mojdl, 43.Vaníček, 49. Srp, 90. Baštař

Sestava : Mašek –   Franc, Bílek, Kozák, Kargl ( 46. Kolačný ) –  Hrdlička( 67. Zvěřina ), Štumpf, Novotný, Havránek  –   Matysík, Michálek

Utkání jsme začali střelou Novotného a po rohovém kopu zakončuje Bílek, ale netrefují branku. To hostům vyšel rychlý protiútok  a Vokáč jde sám na Maška, ale jeho centr do vápna odvrátil Kozák na roh. Vokáč připravil šanci pro Koláře, ale jeho střelu Mašek vyráží. Běží 13. minuta a Bílek dlouhým pasem našel na hranici vápna Matysíka, který sklepl míč Michálkovi, který nás povedenou střelou posílá do vedení 1 : 0. Pak nás hosté přehráli ve středu hřiště a šanci připravili Komínek a Kolaře pro Vokáče a Šubrta, ale vše jsme stačili ubránit. To se nepovedlo ve 20. minutě. Dlouhý míč do vápna si zpracoval Šubrt a přihrál Mojdlovi, který střelou k pravé tyči vyrovnává na 1 : 1. Útoky se přelévají na obě strany. My zahrozili střelami Bílka, Michálka a z trestného kopu Hrdlička, ale se vším si poradil brankař Herco. To hosté ve 39. minutě zahazují tutovku Vokáčem a  po sporném rohovém kopu ve 43. minutě jdou po hlavičce Vaníčka do vedení 1 : 2.

Druhý poločas pro nás nezačal dobře. Novotného rozehrávku zachytili obránci a následoval rychlý protiútok. Srp jde sám na Maška, kličkou se uvolnil a zvýšil na 1 : 3. A aby toho nebylo dost, Kozák fauluje ve vápně a z pokutového kopu Mojdl zvyšuje již na 1 : 4. To běží 56. minuta. Ihned po rozehrání se po pěkné akci dostává k zakončení Matysík a upravuje na 2 : 4 a v 66.  na 3 : 4. Snažíme se o vyrovnání, ale bezúspěšně. Hrdličkův trestný kop nikoho nenašel a stejně se vedlo Štumpfovi, který netrefuje branku.  V nastavení se hosté dostali do vápna a Havránek ve snaze odkopnout míč trefuje Baštaře, od kterého míč končí v naší brance a je to 3 : 5.

Zápas se musel líbit. Akce střídala akci, padlo osm branek a ještě další šance brankami neskončily. Naši hráči bojovali, dokázali snížit na jedinou branku, ale proti vyrovnání byl brankař Herco, který vyrazil zakončení Matysíka. O rozhodčích se raději nezmiňuji, sám si každý divák udělá obrázek. My 4 x žlutá karta a hosté 0 ?

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v neděli 23.9. od 16:30 hodin do Tochovic. Autobus od hřiště odjíždí ve 14:30 hodin a všechny vás zveme.

Připomínáme středu 26.9. od 17:00 hodin, kdy bude sehráno na našem hřišti utkání internacionálů Slávie a Bohemians, kteří se přijedou rozloučit se zesnulým Václavem Hrdličkou.

Sobota 15. 9. 2018 16:30