Mistrovská utkání: 18.8.2018 - Atletiko(10) Doksy nás vyškolily...

Sobota 18. 8. 2018 10:15
57 diváků Vestec 2018210A2A0201

Rozhodčí: Žaba Jiří - Budil Daniel, Kaucký Miloš. Delegát: Nitsche Jaroslav.

Sestava : Mašek –  Stráňava, Kozák, Bílek, Kargl ( 55. Franc ) – Malina ( 75. Havránek ), Štumpf, Novotný, Hrdlička  Michal – Novák ( 64. Maňák ), Michálek

Začátek utkání jsme prospali , a tak se hosté zásluhou Fišera a Škváry dostali do  šancí, které ještě brankou neskončily. Pak jsme převzali iniciativu. Střely Štumpfa chytil brankař Kieryk a Hrdlička nastřelil břevno. Dvě dobré šance pokazil Novák slabým zakončením. Jak se proměňují šance předvedli hosté ve 30. minutě. To zatáhl míč přes Kargla Škvára a přesným centrem před brankou našel Fišera, který nezaváhal a prostřelil Maška – 0 : 1. My jsme sice tlačili, ale dobře organizovaná obrana hostí a především velice dobrý brankař Kieryk nám toho moc nedovolili.

Druhý poločas jsme začali náporem, který pokračoval celý druhý poločas. Vytvořili jsme si řadu šancí a příležitostí, ale bohužel v brance hostí čaroval Kieryk, který za svá záda nic nepustil. Naše další nastřelené břevno Hrdličkou brankou neskončilo. Novákova hlavička z vyložené šance se do branky rovněž nevešla. Naopak v 81. minutě  hostům vyšel rychlý protiútok, ten zakončil Samek a bylo to 0 : 2. Naše snaha o vstřelení branky vyšla tentokrát bez úspěchu.

Dnešní utkání ukázalo, že žádný soupeř není předem poražen. Hosté se po vstřelení branky zatáhli a vyráželi do rychlých protiútoků. Předvedli nám, jak se dávají branky. Naši hráči bojovali, ale dnes jim nebylo přáno. Bylo to utkání, kdy míč prostě do branky nedostanete. To po utkání konstatovali i trenéři hostí. Prostě šli štěstí naproti a byli po zásluze odměněni.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 25.8. od 17:00 hodin do Kosoře. Všechny vás zveme a budeme potřebovat vaše fandění.