SG obhájila titul poháru Starostů Dolnobřežanska!!!

Vážení fanoušci,

A je to tady, neuvěřitelné se stalo skutkem Stará garda, nebo-li Saint Germain Viktoria Vestec obhájila titul v soutěži old boys poháru starostů Dolnobřežanska.

Jmenovitě do soutěže zasáhlo celkem 21hráčů staré gardy, kteří bojovali srdcem a na trávníku nechali vše co šlo:)

Po jediném zaváhání ve Vraném,  jsme již nastartovali naši mašinu na góly a poráželi jednoho soupeře za druhým. (Skóre 54:21)

Nejvíce ceněným výsledkem však je, že ve staré gardě vznikla super parta bývalých bombarďáků, která ráda chodí v hojném počtu na zápasy a každé utkání a slučky a rozlučky si patřičně užívá, prostě Svatý gurmáni:)

Poděkování tedy patří všem, kteří jsou součástí širšího mančaftu a zde je zpětná vazba od managementu:

Vašek Drahoš - bez kvalitního managementu to prostě nejde, na hřišti něco hledá, ale semtam i nějaké ty góle a máme tu hvězdu:)
Petr Šebrle - skromný záložník, který vždy hodnotí celkovou hru a nikdy by nechválil jen sebe, ale góly tam padají tak co?:)
Jiří Sikyta - poklidná skála v bráně, která nejde ani podlézt, přelézt, natož oběhnout:)
Jiří Sýkora - pan učitel mančaftu, vždycky ví jak na to:)
Honza Vrňata - mladý a nadějný záložníček, který si vybral podivného kamaráda(PŠ), skoro nejlepší střelec mančaftu:)
Roman Moulis - obránce s občasnými výlety na křídelní post, zpět už to občas nejede, ale restekt k obětavosti:)
Luboš Molhanec - mlaďas týmu, který se objeví vždy ve správnou chvíli:)
Petr Průša - president mančaftu, mozek zákulisních čachrů a kouzel, jinak kvalitní obránce s gólovými ambicemi, když má den:)
Standa Dlouhý - nekompromisní válec, kam přijde ponechá dvougólovou nadílku:)
Karel Roubíček - ostrý obránce jako JkM v Chupitu, neprojde nikdo a nic:)
Martin Bašta - kvalitní výpomoc se smolnými krůčky v gardičce, chtělo by to kvalitní trénink pod hlavičkou restaurace na hřišti:)
Daniel Buchta - jeho jméno je rychlost, někdy větší než dokáží hráči pochopit, ale co padá to tam:)
Jiří Novotný - legenda a mozek mančaftu, kolem něj nikdo, ale on vždy někoho najde, aby mohl přihrát a nevsítit:)
Jakub Souček - excelentní kličkař a kliďas, v jeho labirintu kliček se motají někteří soupeři ještě teď:)
Vlasta Moutelík - Pilíř obrany a zároveň "nejmladší" kousek gardy, obrovský respekt a pokora v bojovnosti a srdíčku:)
Zdeny - čekající pilíř obrany a záchranná brzda útoku soupeřů, když tedy nezkouší osm kliček za sebou:)
Jiří Miler - vzpurňák, celebrita, mustang co nejde zkrotit, když už nastoupí je to koncert, ale dotáhnout ho na hřiště zvládají jen ti nejlepší manageři:)
Michal Augustýn - rychlík v záloze, pomůže když může:)
Chachy - pozorný žák Vlasty, odkoukal od něj snad už vše a ještě něco navíc, obránce a útočník jak má být, jediný stačí tempu JkM:)
Pavel Kargl - mlaďas mančaftu, který rychle pochopil, že pod kvalitním vedením mančaftu a vedoucím JkM může jenom růst:)
Marek Mádr - nováček mančaftu, který skvěle zapadl a rozdává radost na hřišťi:)

Tak a teď už jen slavíme chlapáci, budeme rádi když dorazíte všichni na rozlučku v SOBOTU 16.6.18 a vše osobně probereme a oceníme.

Zároveň děkujeme za podporu klubu a sponzorům Stavingu Olomouc, s.r.o. a Technickým službám Dolnobřežanska, s.r.o..

Díky Vám za skvělou reprezentaci Vesteckého fotbalu a obce Vestec.

Vašek a Petr