Novinky cvičení v SCTJVV...

Krásné ráno,

ráda bych vás jen v krátce informovala o plánovaných změnách v nabídce cvíča Vestec.

Od listopadu bude od 19 hod přidána hodina Bosu slow - lekce typu body& mind, při které v pomalém tempu nejen protáhnete, ale zároveň i zaposilujete svaly celého těla. Díky balanční pomůcce bosu jsou všechny cviky zároveň zaměřené na váš střed (core) těla, které pomahá ke správnému držení těla a při pravidelném cvičení pomáhá s potížemi bolestí zad. Sledujte, prosím, náš rezervační systém, již brzy se tato hod objeví.

Dovolím si vás také pozvat na speciální lekci Bodystylingu v ZŠ Šeberov v úterý 31.10. 2017 od 18,30 - 19,30 hod, k příležitosti oslavy Halloweena. Prosím, dejte vědět, zda dorazíte, v blízkosti pizzérie, můžeme užít nejen cvíčo, ale rovněž společné posezení :-). Letáček zasílám v příloze.

Od této soboty 21.10. zahajujeme pravidelné lekce power jógy vždy od 9,30 hod do 10,30 hod. Tuto sobotu cvičí skvělá lektorka Zuzka Riedlová /přijďte vyzkoušet/, ostatní dny se bude pravidelně střídat Kačka a Verča, které již dobře znáte.

I letos pro vás chystáme další akce, poznačte si tedy do vašich kalendářů termíny:
18.11. - sobotní cvíčo
2.12. - Mikulášská
6.1. - Novoroční cvičební párty
Nově budou některé z těchto akcí propojené s RC Baráček - tudíž bude postaráno i o vaše ratolesti. O tom však budu informovat s letáčky na jednotlivé akce.

Pokud máte k dispozici, bez problémů lze u nás již využít karty MultiSport.

Užívejte pohodové podzimní dny a těšíme se na vás opět "na značkách".

Vaše Zůza
mob. 777 100 015