Mistrovská utkání: 28.9.2017 - Atletiko sfouklo Hřebeč, 1.10.2017 - Atletiko výhra nad Jílovým, Benfica deklasovala bráchy z města Jesenice:)

Anglický týden

Ve čtvrtek 28.9. jsme sehráli 2.kolo AGRO CS Pohár SKFS na domácím hřišti proti TJ Hřebeč. V krátké době jsme se utkali se soupeřem, se kterým jsme mistrovské utkání na jeho hřišti prohráli 1 : 0, a tak jsme čekali, jak dopadne odveta.

Rozhodčí: Vyhnal Karel - Hes Filip, Marek Tomáš.

Branky : 52. Havránek, 63. Novotný, 77. Michálek, 80. Novák – 6. Kujal

Sestava : Chlouba – Havránek, Franc, Chaloupka, Šalát  – Kucharik, Štumpf, Novotný, Hlubuček - Michálek, Svátek.

Do utkání jsme nastoupili bez Hornáta a Kolačného (dovolená)  Stráňavy ( operace zubů), zraněného Ptáka, nemocného Hrdličky a Maliny s Maňákem, kteří byli služebně v zahraničí. Nastoupil Martin Hlubuček, kterého jsme získali na poslední chvíli z FC Háje.

Hrál se oboustranně útočný fotbal. Hosté hrozili především Čmejlou , Zahálkou a Kujalem. Toho jsme však  neuhlídali, a tak hosté šli v 6. minutě do vedení 0 : 1.

Ve druhém poločase jsme to byli my, kdo vstřelil dvě branky v rozmezí deseti minut. V 52. minutě Havránek vymetl šibenici povedenou střelou a to samé zopakoval Novotný v 62. minutě. Hosté reagovali střídáním a poslali na hřiště čerstvé síly.  V 77. minutě se uvolnil na hranici pokutového území Michálek a nedal brankaři Pejšovi šanci – 3 : 1. Vše dovršil střídající Novák a v 80. minutě upravil na konečných 4 : 1. Postoupili jsme do 3. kola, které se hraje až na jaře 2018 a utkáme se doma  s Kosoří, která porazila Tuchlovice 4 : 2.

Všichni hráči odvedli maximum, ale vyčníval Jirka Chlouba, který nás svými parádními zákroky podržel.

Sobota 30. 9. 2017 16:00
77 diváků Vestec 2017210A2A0801

Rozhodčí: Pejša Jakub - Vokoun Daniel, Pejša Tomáš. Delegát: Nitsche Jaroslav.

Branky : 14. vlastní Mařík, 47. Svátek, 78. Michálek – 28. Dvořáček

Sestava :  Mašek – Havránek, Franc, Chaloupka, Maňák – Kucharik, Štumpf, Novotný, Novák – Svátek, Michálek

Trenér Hruška měl k dispozici pouze třináct hráčů. Byli stejní jako ve čtvrtek, ale byl již Maňák, který se vrátil ze služební cesty.

V prvním poločase jsme vyvinuli tlak na branku hájenou brankařem Krulišem, který svými zákroky držel bezbrankový stav. Ve 14. minutě utekl po levé straně Maňák a od brankové čáry přihrával naběhnutému Michálkovi. Tomu však ukopl míč Mařík do vlastní branky 1 : 0. Hosté vyrovnali ve 28. minutě střelou Dvořáčka, a tak skončil první poločas.

Ve druhém poločase jsme se opět tlačili do soupeřova vápna. Ve 47. minutě se uvolnil Novák u rohového praporku a míč poslal na hlavu Svátka, který nedal Krulišovi žádnou šanci – vedeme 2 : 1.   Hosté přecházeli do rychlých protiútoků, ale v zakončení selhávali nebo je vychytal Mašek. V 78. minutě se na hranici velkého vápna uvolnil Michálek a prostřelil výborného Kruliše – 3 : 1. Nám docházely síly a soupeř po vystřídání hrozil opět rychlými protiútoky, ale jeho střely končily převážně nad nebo vedle branky. Bojovali až do konce, ale další branku nepřidali.

Připsali jsme si další tři body do tabulky. Je třeba hráčům poděkovat za předvedený výkon a obětavost, se kterou zápas dovedli do vítězného konce. Měli toho opravdu dost, protože to byli ti samí hráči, kteří odehráli čtvrteční pohárové utkání. Hoši díky a odpočívat.

V neděli 8.10. sehrajeme další mistrovské utkání v Cerhovicích od 16.00 hodin. Autobus odjíždí ve 13.30 hodin od hřiště.

Neděle 1. 10. 2017 16:00
51 diváků Jesenice 201721AA2A0606

Rozhodčí: Sluka Jaroslav.

Střelecky se prosadili : 2x Chaloupka, 1 x Kargl a Szutkowski,  další mistrovské utkání  je v neděli 8.10. na našem hřišti a hostíme  FC Jílové B od 16.00 hodin. Všechny vás srdečně zveme.