Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Mistrovská utkání: 26.-27.8.2017. Atletiko výprask od Černolic, Benfika infarktově smetla Okrouhlo...

Sobota 26. 8. 2017 17:00
40 diváků Černolice 2017210A2A0301

Rozhodčí: Filip Petr - Prosr Tomáš, Boček Michal. Delegát: Beneš Michal.

Branky: Štumpf, Maňák a Novák – 4 x Šilhavý, Macela, Ševr a Kocián

Sestava: Mašek – Malina, Franc, Kratochvíl, Maňák – Hornát ( 79. Novák ), Štumpf, Novotný, Michálek – Kucharik ( 75. Havránek ),  Pták ( 46. Chaloupka )

Domácí začali utkání akcí Macely s Ševrem, ale míč skončil za brankou a Baroch rovněž míč do branky nedostal. My jsme odpověděli akcí Maliny s Michálkem, ale byl z toho pouze roh.

V 7. minutě jsme nechali zcela volně hlavičkovat ve vápně Šilhavého a bylo to 1 : 0.  Hornát centruje na hlavu Ptáka, ale ta končí vedle branky. To Štumpf je úspěšnější . Dostal se na hranici velkého vápna k odraženému míči a s pomocí teče obránce prostřeluje Hosnedla v brance domácích 1 : 1.

V rozmezí 32. – 34. minutě si naše obrana vybrala slabší chvilku a domácí nás trestají. Nejprve se uvolnil ve vápna Kocián a Mašek na míč k pravé tyči nedosáhl a po něm se trefil po centru z pravé strany hlavou Ševr a je to 3 : 1 pro domácí.  Naše centry do vápna i střely si cestu do branky nenašly, a tak končí první poločas.

Kdo si myslel, že druhý poločas přinese z naší strany zlepšení, tak se šeredně mýlil. Domácí opět v rozmezí 52. – 56. minuty navyšují své vedení. Nejprve se dostal ve vápně k míči Šilhavý a prostřelil Maška a po něm Macela upravuje již na 5 : 1. To ještě v téže minutě je pískán pokutový kop, který Kaláb neproměňuje.

My odpovídáme střelou Chaloupky, kterou Hosnedl vyráží a průnikem do vápna Maňákem, kterého ke skórování vybídl uličkou Chaloupka -  5 : 2. Po faulu na Štumpfa, kope Novotný trestný kop, který ale nikoho z našich ve vápně nenašel a z rychlého protiútoku je to opět Šilhavý, který dává další branku. A aby toto nebylo dost, tak již nebráníme a je to opět Šilhavý, který po kombinaci 4 na 2 zvyšuje na 7 : 2. Dvě minuty před konce kope Štumpf rohový kop a  Novák upravuje na konečných 7 : 3.

Co k dnešnímu utkání říci? To, že domácí nás jasně přehráli. Více bojovali, hráli opravdu dobře. My jsme jim to usnadnili svoji nedůsledností, celá obrana hrála pod své možnosti a útočníci se neprosadili proti domácí obraně, kterou s přehledem řídili Homola s Kociánem.

Není každý den posvícení a je mi líto našich natěšených fanoušků, kterých  přijelo opravdu hodně, ale odjížděli hodně zklamaní. Hráči asi sami ví, že to nebylo ono, ale budou další zápasy, ve kterých nás mohou přesvědčit, že fotbal hrát umí.

To mohou již ve středu 30. 8. od 17.30 hodin v Průhonicích, kde sehrajeme pohárové utkání, a pak v sobotu 2. 9. od 17.00 hodin, kdy hostíme na našem hřišti v mistrovském utkání mužstvo Kosoře. Všechny vás srdečně zveme!!!

Neděle 27. 8. 2017 17:00